Oferta pracy

Płatny Program stażowy z językiem angielskim

PwC Service Delivery Center

  • Oleska 121, Opole
    Opole, opolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat, część etatu
  • praktykant / stażysta
  • rekrutacja zdalna

Oleska 121

Opole

Twój zakres obowiązków

  • Weryfikacja sprawozdań finansowych,

  • Przygotowywanie analiz biznesowych oraz raportów,

  • Praca z bazami danych

Nasze wymagania

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,

  • Chęć rozwoju w obszarze finansów,

  • Praktyczna umiejętność pracy w programie MS Excel,

  • Dyspozycyjność minimum 32h w tygodniu,

  • Entuzjastyczne podejście do pracy zespołowej.

To oferujemy

  • Pięciomiesięczny płatny staż w oparciu o umowę zlecenia,

  • Pakiet wdrożeniowy - szkolenia wprowadzające i merytoryczne, wsparcie opiekuna (Buddy Program),

  • Program [email protected], w tym dodatkowe ubezpieczenia, cyklicznie organizowane aktywności Wellness, karta MultiSport,

  • Szkolenia z zakresu umiejętności miękkich, technicznych oraz nowoczesne platformy szkoleniowe,

  • Hybrydowy model pracy

  • Nowoczesne biuro w Opolu.

  • Benefity

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Zespół wsparcia audytu finansowego (Assurance) w PwC Service Delivery Center w Opolu świadczy kompleksowe usługi dla kilku krajów europejskich. Zakres świadczonych usług obejmuje zadania z zakresu audytu finansowego, które skupiają się głównie na weryfikacji poprawności sprawozdań finansowych zgodnie z lokalnymi lub międzynarodowymi standardami rachunkowości, przeprowadzaniu testów detalicznych koniecznych do wydania opinii z badania sprawozdania finansowego przez biegłych rewidentów oraz wsparciu fazy planowania i analizie danych z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii.

Przewiń do profilu firmy