Ta oferta pracy jest nieaktualna od 279 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Płatny Staż - Administrator Szkoleń w dziale HR

  • Kraków, małopolskie
  • Praktykant/Stażysta
  • 2018-01-11

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jako Grupa Air Liquide jesteśmy światowym liderem w dziedzinie  produkcji gazów, technologii oraz usług dla przemysłu i ochrony zdrowia. Nasza obecność w  80 krajach to ponad 67 000 pracowników i obsługa ponad 3 000 000 klientów i pacjentów.

    Ofertę kierujemy do klientów z różnych branż przemysłowych: hutnictwa, spawalnictwa, elektroniki, sektora motoryzacyjnego, chemicznego oraz spożywczego. W zakresie opieki zdrowotnej zapewniamy produkty medyczne i usługi do szpitali i pacjentów w domu, które wspierają ochronę zdrowia i życia.

    Twoje zadania i odpowiedzialność

    • Wsparcie w procesach rejestracji, oceny efektywności i organizacji  szkoleń
    • Wsparcie we wdrożeniu systemu do zarządzania szkoleniami (raportowanie i testowanie)
    • Wsparcie przy programach kwalifikacyjnych dla pracowników
    • Koordynacja szkoleń e- learningowych
    • Współudział w prowadzonych projektach HR z zakresu: szkoleń i rozwoju, zaangażowania pracowników
    • Prowadzenie samodzielnych projektów w zależności od potrzeb biznesowych

    Twoje umiejętności i doświadczenie

    • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2+/C1
    • Komunikatywność, otwartość, samodzielność i dobra organizacja pracy własnej
    • Bardzo dobra znajomość Excela
    • Dyspozycyjność min 25 godzin w tygodniu
    • Staż kierowany jest do studentów

    Oferujemy:

    • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez realizację ciekawych i samodzielnych projektów
    • Pracę w miłej i przyjaznej atmosferze w międzynarodowej organizacji
    • Rozwinięcie kompetencji w obszarze HR
    • Współpracę w ramach umowy zlecenie
    • Kawa, herbata, woda, ciastka - do Twojej dyspozycji

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.