Oferta pracy

Płatny Staż – Analityk Systemowy

Unity GroupO firmie

  • Strzegomska 2-4, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o staż / praktyki
  • praktykant / stażysta

Unity Group

Strzegomska 2-4

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • analiza potrzeb Klienta i przygotowywanie specyfikacji wymagań biznesowych oraz systemowych

  • wypracowywanie wspólnie z zespołem optymalnych rozwiązań

  • przygotowywanie projektów funkcjonalnych/historyjek użytkownika

  • współpraca z zespołem realizacyjnym, a także przedstawicielami Klienta podczas realizacji projektu - zarządzanie wymaganiami, aktualizacja dokumentacji projektowej, przygotowywanie backlogu prac

  • pomoc w przygotowaniu scenariuszy i przypadków testowych (wspólnie z testerem)

  • udział w spotkaniach handlowych i analitycznych

  • uczestniczenie w procesie przygotowywania ofert dla obecnych i potencjalnych klientów

  • realizacja zadań optymalizujących pracę zespołu

Nasze wymagania

  • umiejętność analitycznego myślenia i kreatywnego rozwiązywania problemów

  • dobre umiejętności komunikacyjne i interpersonalne

  • znajomość notacji i metodyk projektowania systemów informatycznych (UML/BPMN)

  • samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań

  • zaangażowanie w realizację celów zespołu

  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2

  • jesteś dostępny/dostępna w wymiarze minimum 20 h tygodniowo

To oferujemy

  • Zaufanie do ludzi

  • Duży i realny wpływ na nasze projekty

  • Odpowiedzialność za swój kawałek podłogi

  • Nie robienie rzeczy bez sensu

  • Kultura feedbacku

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

Unity Group

Unity Group od ponad 20 lat wprowadza klientów w świat nowych technologii.

W naszych biurach we Wrocławiu i Krakowie zatrudniamy ponad 200 specjalistów. Piszemy w Javie, PHP, .Net, Pythonie, Kotlinie, technologiach frontowych i mobilnych. Cały czas aktualizujemy nasze narzędzia developerskie: biblioteki, narzędzia do monitoringu, automatyzacji i testowania. Na co dzień stawiamy na samodzielność zespołów projektowych, wierząc, że zaufanie i swoboda w podejmowaniu decyzji bezpośrednio przekłada się na zaangażowanie i efekty naszej pracy. Tworzymy organizację opartą na otwartości, współpracy i dzieleniu się wiedzą. Nie robimy wdrożeń w piątki!

Więcej o naszej pracy możesz przeczytać na kariera.unity.pl

Przewiń do profilu firmy