Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Płatny staż dla Studentów Prawa

Norton Rose Fulbright Dyczkowski i Wspólnicy sp.k.

plac Marszałka Józefa Piłsudskiego 2

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Warszawskie biuro kancelarii Norton Rose Fulbright zaprasza studentów IV i V roku prawa na płatny staż w zespołach: Nieruchomości | Bankowości i Finansów | Corporate Finance and M&A

Nasze wymagania

  • IV, V rok prawa

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • Dyspozycyjność min. 3 dni w tygodniu

  • Samodzielność i dobra organizacja pracy

  • Mile widziane doświadczenie w międzynarodowych lub polskich kancelariach prawnych

To oferujemy

  • Płatny staż w oparciu o umowę zlecenie (praktyki 1-3 miesięczne lub całoroczne)

  • Zdobycie doświadczenia w pracy przy bieżących projektach z danej dziedziny

  • Rozwój pod opieką doświadczonych prawników

  • Zrównoważona ilość pracy merytorycznej i praktycznej

  • Możliwość awansu

  • Możliwość pracy zdalnej

Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

Norton Rose Fulbright jest globalną firmą prawniczą. Świadczymy pełny zakres usług prawnych na rzecz wiodących, globalnych przedsiębiorstw i instytucji finansowych. Współpracujemy z ponad 4.000 prawników na całym świecie. Posiadamy biura w ponad 50 miastach w Europie, Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Ameryce Łacińskiej, Azji, Australii, Afryce oraz na Bliskim Wschodzie.

Przewiń do profilu firmy