Oferta pracy

Płatny staż DSM w dziale laboratorium DSM Mszczonów

DSM NUTRITIONAL PRODUCTS sp. z o.o.O firmie

3 0003 300 brutto / mies.
  • Mszczonów

    Mszczonów, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • praktykant / stażysta, asystent

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie pracowników laboratorium w realizacji zadań (przygotowanie kompozytów, ważenie próbek, przygotowanie próbek, obsługa myjni);

  • wykonywanie prostych analiz fizykochemicznych;

  • raportowanie wyników analiz;

  • praca z dokumentami laboratoryjnymi (raporty, zestawienia, skany, przeglądy);

  • prace związane z konserwacją sprzętu laboratoryjnego;

  • archiwizacja próbek retencyjnych / laboratoryjnych.

Nasze wymagania

  • jesteś absolwentem bądź studentem ostatniego roku studiów (preferowane kierunki: chemia, technologia żywności, biotechnologia);

  • posługujesz się językiem angielskim na poziomie komunikatywnym (B2);

  • chcesz szybko zdobyć cenne doświadczenie zawodowe.

To oferujemy

umowę stażową na okres min. 3. miesięcy- najlepszym stażystom możemy zaproponować dalsze formy współpracy;

możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia zawodowego pod okiem doświadczonych specjalistów w zakładzie produkcyjnym o najwyższych standardach jakości i bezpieczeństwa.

DSM NUTRITIONAL PRODUCTS sp. z o.o.

DSM to globalna firma, aktywna w dziedzinie zdrowia, żywienia i materiałów.Realizujemy misję, którą jest tworzenie lepszych warunków życia dla nas iprzyszłych pokoleń.

Wierzymy, że to co robimy ma sens!

Aktualnie poszukujemy stażysty do wsparcia naszego działu laboratorium.

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy