Oferta pracy

Płatny staż – Dział Księgowości

Cedo Sp. z o.o.

Nowowiejska 32

Kąty Wrocławskie

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie w obiegu i archiwizowaniu dokumentacji księgowej.

  • Przetwarzanie dokumentów księgowych w systemie ERP.

  • Wsparcie działu w bieżących zadaniach.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie ekonomiczne.

  • Dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie.

  • Praktycznej znajomości MS Excel, MS Word.

  • Dyspozycyjności min. 3 dni w tygodniu

To oferujemy

  • Płatny staż w dziale księgowości 3-4 miesięcy.

  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowej firmie produkcyjnej.

  • Udział w interesujących projektach we współudziale profesjonalistów.

  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez praktyczne wdrożenie, udział w projektach, współpracę z profesjonalistami

  • pracę w dynamicznym, przyjaznym zespole, który tworzy wartościowe środowisko pracy.

Grupa Cedo to zatrudniająca 2000 osób w Europie i Azji firma z branży FMCG. Od 27 lat jesteśmy obecni na rynku polskim, jako lider w branży przetwórstwa polietylenu.

W Kątach Wrocławskich w nowoczesnym , stale rozwijającym się zakładzie , produkujemy szeroki asortyment produktów powszechnego użytku dla gospodarstwa domowego. Jesteśmy godni zaufania, a wszystkie nasze produkty są certyfikowane.

Przewiń do profilu firmy

Jeśli oferta pracy z nami Ciebie zainteresowała prosimy o kontakt.