Oferta pracy

Płatny Staż Dział Technologii

Cedo Sp. z o.o.O firmie

Cedo Sp. z o.o.

Nowowiejska 32

Kąty Wrocławskie

Twój zakres obowiązków

  • Pomoc przy przygotowywaniu i aktualizacji dokumentacji procesowej oraz instrukcji obsługi maszyn.

  • Wsparcie przy projektach optymalizacji linii produkcyjnych.

  • Wsparcie w przygotowywaniu analiz, raportów oraz standardowych procedur.

  • Współpraca z innymi działami.

Nasze wymagania

  • Posiadanie statusu absolwenta lub studenta 4 lub 5 tego roku studiów techniczno inżynieryjnych.

  • Praktycznej znajomości rysunku technicznego i AutoCAD.

  • Znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

  • Dyspozycyjności min 3 dni w tygodniu.

To oferujemy

  • Płatny, kilkumiesięczny staż w dziale technologii.

  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowej firmie w obszarze inżynierii procesu.

  • Udział w interesujących projektach we współudziale profesjonalistów.

  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez praktyczne wdrożenie, udział w projektach.

  • Pracę w dynamicznym, przyjaznym zespole, który tworzy wartościowe środowisko pracy.

Grupa Cedo to zatrudniająca 2000 osób w Europie i Azji firma z branży FMCG. Od 27 lat jesteśmy obecni na rynku polskim, jako lider w branży przetwórstwa polietylenu.

W Kątach Wrocławskich w nowoczesnym , stale rozwijającym się zakładzie , produkujemy szeroki asortyment produktów powszechnego użytku dla gospodarstwa domowego. Jesteśmy godni zaufania, a wszystkie nasze produkty są certyfikowane.

Przewiń do profilu firmy

Jeśli oferta pracy z nami Ciebie zainteresowała prosimy o kontakt.