Oferta pracy

Płatny Staż Menedżerski w fabryce kosmetyków P&G

Procter & Gamble o/ Łódź

  • Aleksandrów Łódzki

    Aleksandrów Łódzki, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa o staż / praktyki
  • pełny etat
  • praktykant / stażysta
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Możliwość usprawniania działania nowoczesnych maszyn produkcyjnych, obszaru logistyki, zużycia energii i in.

  • Odpowiedzialność za wymagające projekty w aspekcie zarówno organizacyjnym jak i technicznym

  • Prowadzenie projektów i zespołów projektowych, np. budowanie umiejętności i ekspertyzy wśród naszych techników

  • Tworzenie i wdrażanie strategii wsparcia elektronicznego w działach produkcyjnych

Nasze wymagania

  • Kogo szukamy:

  • Absolwentów studiów inżynierskich lub studentów uczelni technicznych na studiach II stopnia

  • Posiadających umiejętności komunikacyjne i pracy w zespole, demonstrujące zdolności przywódcze, kreatywność i inicjatywę

  • Bardzo dobrze posługujących się językiem angielskim

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet benefitów (m.in prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty sportowej i posiłków)

  • Odpowiedzialność za wdrażanie ambitnych projektów od pierwszego dnia

  • Możliwość poznania w praktyce systemów produkcyjnych

  • Ciągły coaching i feedback

  • Odpowiednie szkolenia i narzędzia, aby sukcesem ukończyć projekty

  • Szansę dołączenia do naszego zespołu na stałe po ukończeniu stażu.

P&G jest międzynarodową firmą będącą światowym liderem w produkcji dóbr konsumpcyjnych. Do P&G należą takie marki jak Gillette, Old Spice, Always, Head & Shoulders czy Pampers.

Jesteśmy firmą, która daje wszystkim równe szanse oraz ceni różnorodność. Wszyscy nasi ludzie są utalentowani na wyjątkowe sposoby: pochodzimy z różnych tradycji, mamy różne doświadczenia i punkty widzenia. Teraz chcemy poznać Twoje! Jesteś gotowa/gotowy do podzielenia się swoimi wyjątkowymi pomysłami?

Przewiń do profilu firmy