Ta oferta pracy jest nieaktualna od 283 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Płatny staż – Monter – Hydraulik

  • Niemcy
  • Praktykant/Stażysta
  • 07.02.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Firma THOR Industriemontagen z siedziba w Erfurcie to przedsiębiorstwo rodzinne, założone w 1998r. jako jednoosobowa działalność. W inżynierii budowlanej (domy, budynki, technologie zasilania) pracuje u nas teraz prawie 900 pracowników, a nasze usługi świadczymy we wszystkich landach Niemiec i terenach przygranicznych. Posiadamy oferty pracy dla hydraulików, monterów wentylacji i klimatyzacji, monterów instalacji gazów medycznych oraz monterów rurociągów i spawaczy TIG.

W związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy od sierpnia 2017 uczniów praktycznej nauki zawodu jako HYDRAULIK, MONTER INSTALACJI SANITARNYCH, GRZEWCZYCH i WENTYLACYJNYCH.

Region: Niemcy

Opis stanowiska:

  • PRAKTYCZNA nauka zawodu w jednej z największych firm montażowych w Niemczech - GWARANCJA zatrudnienia i stałej pracy po ukończeniu nauki
  • montaż instalacji sanitarnych, grzewczych, wentylacyjnych, klimatyzacyjnych- obiekty przemysłowe, budownictwo mieszkaniowe, bloki mieszkalne
  • montaż kotłów grzewczych, instalacji solarnych

Wymagania:

  • przynajmniej komunikatywna znajomość j. niemieckiego- WARUNEK NIEZBĘDNY
  • wyksztalcenie zawodowe jako monter instalacji sanitarnych, solarnych - mile widziane lub zainteresowanie instalacjami sanitarnymi, technika grzewcza i wentylacyjna
  • ukończenie praktyk zawodowych- mile widziane
  • prawo jazdy kat. B- mile widziane

Oferujemy:

  • niemieckie Ausbildung przez 3,5 roku w systemie dualnym, praktyka i nauka zawodu w naszej firmie oraz zajęcia w niemieckiej szkole zawodowej
  • GWARANCJA zatrudnienia i stałej pracy po ukończeniu nauki
  • po ukończeniu szkolenia - samochód służbowy wraz z kartą paliwową - możliwość powrotów do rodziny w Polsce na koszt firmy
  • atrakcyjne wynagrodzenie podczas nauki zawodu- do ponad 700 € / miesiąc)
  • ZAKWATEROWANIE bezpośrednio obok naszej akademii nauki zawodu (za jedynie 20€ za miesiąc)
  • profesjonalny, najnowszy sprzęt do pracy
  • odzież roboczą firmy engelbert strauss
  • darmowe konto bankowe THOR-Girokonto
  • pomoc przy załatwianiu wszelkich formalności
  • dofinansowanie podroży do Niemiec

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji w j. niemieckim klikając w przycisk aplikowania.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się