Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Płatny staż na operatora żurawia samojezdnego

Sarens Polska Sp. z o.o.

  • warmińsko-mazurskie

    warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca mobilna
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 10
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota
  • Godziny pracy:możliwe nadgodziny
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki + delegacje + nadgodziny

Twój zakres obowiązków

  • Zdobędziesz nowy zawód już w najbliższych miesiącach 2022 - po szkoleniu w Sochaczewie,

  • Zaczniesz nową pracę w Sarens Polska, który jest światowym liderem w zakresie usług wynajmu żurawi,

  • Nabędziesz praktycznych umiejętności w zawodzie operatora (zasady podnoszenia elementów, rozstawienie i ruchy żurawia, operowanie żurawiem),

  • Zdobędziesz kwalifikacje hakowego i sygnalisty,

  • Zdobędziesz oficjalny certyfikat operatora dźwigu wydany przez UDT (honorowany w krajach Unii Europejskiej),

  • Poznasz specyfikę branży dźwigowej.

  • Będziesz pracował na projektach w Polsce lub/i Europie.

Nasze wymagania

  • Udział w 3-tygodniowym stażu w Sochaczewie - zaczynamy w styczniu 2023,

  • Chęć do pracy (po odbyciu stażu) na projektach w Polsce lub/i Europie w systemie: 3 tygodnie pracy/ 1 tydzień odpoczynku,

  • Motywacja do zdobycia nowego zawodu,

  • Chęć do poszerzania wiedzy i doskonalenia umiejętności,

  • „Zmysł” techniczny.

To oferujemy

  • Uczestnictwo w 1-miesięcznym płatnym stażu – szkoleniu na stanowisko „Operator żurawia” w Centrum Treningowym Sarens w Sochaczewie pod Warszawą,

  • Sfinansowanie szkolenia zakończonego certyfikatem wydanym przez Urząd Dozoru Technicznego (certyfikat honorowany w krajach Unii Europejskiej),

  • Gwarancję dłuższego bezpiecznego zatrudnienia po pozytywnie ukończonym szkoleniu,

  • Udział w projektach w Polsce i krajach Unii Europejskiej,

  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

SARENS to międzynarodowy koncern prowadzący projekty na całym świecie, lider w zakresie usług wynajmu żurawi oraz transportu ponadgabarytowego, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Stażysta na operatora żurawia samojezdnego.

Przewiń do profilu firmy