Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Płatny staż na stanowisku Młodszy Programista

GS Software Sp. z o.o.

  • Ogłęczyzna 20, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat, część etatu
  • praktykant / stażysta

Ogłęczyzna 20

Kraków

Technologie, których używamy

Mile widziane

  • Delphi

  • RubyOnRails

  • MSSQL

  • Oracle

  • Firebird

  • PostgreSQL

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie zespołu programistów przy rozwoju istniejących systemów oraz projektowaniu nowych

Nasze wymagania

  • student/ absolwent informatyki lub podobnego kierunku

  • gotowości i chęci do nauki

  • samodzielność i chęć do podejmowania nowych wyzwań

  • podstawowa znajomości języka SQL

  • podstawowa znajomość programowania obiektowego

  • dyspozycyjność min. 30 h tygodniowo

  • znajomość technologii Delphi, RubyOnRails

  • wiedza z zakresu MSSQL, Oracle, Firebird, PostgreSQL

  • umiejętność posługiwania się narzędziami do zarządzania kodem

  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym korzystanie z dokumentacji technicznej

To oferujemy

  • płatne praktyki na min. 3 miesiące

  • po zakończeniu praktyk uzyskanie referencji oraz możliwość zatrudnienia

  • możliwość zdobycia doświadczenia w profesjonalnym zespole programistów

  • Benefity

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

Firma GS Software Sp. z o.o. jest uznanym producentem oprogramowania do obsługi procesów ważenia. Zajmujemy się sprzedażą, wdrożeniami oraz tworzeniem specjalistycznych rozwiązań dla przedsiębiorstw z rożnych branż przemysłu. Działamy od piętnastu lat, mamy silną i stabilną pozycję na rynku a naszymi klientami są najbardziej renomowane firmy i instytucje z kraju oraz zagranicy.

Przewiń do profilu firmy