Oferta pracy

Płatny staż - Power Platform Developer Billennium

Billennium S.A.

  • Białystok

    Białystok, podlaskie
  • ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • praktykant / stażysta
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

System operacyjny

O projekcie

Staż w Billennium to nie tylko świetna okazja wykazania się i zdobycia nowych umiejętności, ale także doskonały start do przyszłej kariery! Podejmując z nami współpracę będziesz miał dostęp do zasobów wiedzy oraz możliwość uczenia się od najlepszych. Udostępnimy możliwość nabycia wielu umiejętności technicznych i interpersonalnych, stwarzając Tobie doskonałe warunki rozwoju.

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne uczestniczenie w szkoleniach praktycznych oraz teoretycznych

  • Uczestniczenie w spotkaniach projektowych

  • Bliska współpraca z zespołem

  • Aktywne i samodzielne szukanie rozwiązań problemów w projekcie przy użyciu Power Apps oraz Power Automate

  • Poznanie specyfiki pracy oraz realizacja powierzonych zadań

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne

  • Praktyczna znajomość MS SharePoint oraz produktów Office 365

  • Dobra znajomość angielskiego (min. B1+/B2)

  • Mile widziana znajomość Power Platform (Power Apps, Power Automate)

  • Otwarty umysł

  • Nastawienie na aktywne i samodzielne szukanie rozwiązań problemów, które pojawiają się w projekcie

To oferujemy

  • Płatny staż z możliwością późniejszego zatrudnienia w firmie wyróżnionej certyfikatem Great Place to Work

  • Dostęp do platformy e-learningowej Udemy

  • Szerokie ścieżki rozwoju – techniczne, projektowe

  • Szkolenia wstępne

  • Prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie oraz karta Multisport

  • Darmowe zajęcia z języka angielskiego

  • Wyjątkowe imprezy firmowe oraz wyjścia integracyjne

  • Praca w dynamicznym, międzynarodowym środowisku.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • brak dress code’u