Oferta pracy

Płatny Staż Programistyczny ABAP

HICRON sp. z o.o.

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • umowa zlecenie, umowa o staż / praktyki
  • pełny etat
  • praktykant / stażysta
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

  • SAP

  • ABAP

O projekcie

Specjalność HICRON to sprzedaż, wdrożenia i obsługa posprzedażna zaawansowanych rozwiązań z zakresu IT. Dzięki zespołowi specjalistów oferujemy naszym klientom profesjonalne doradztwo w zakresie realizowanych projektów SAP. Dodatkowo proponujemy usługi integracji oraz projektowania dedykowanych, innowacyjnych rozwiązań IT (.NET, Java). W HICRON łączymy możliwości jakie daje branża IT, międzynarodowe projekty oraz atmosferę firmy o polskich korzeniach.

Twój zakres obowiązków

  • Poznanie środowiska SAP i dedykowanego do niego języka programowania ABAP w oparciu o program przygotowany przez ekspertów SAPa.

  • Oferujemy pogłębienie wiedzy z Solid, Clean Code, design patterns.

  • Wykłady teoretyczne oraz praca warsztatowa

  • Rekrutujemy osoby chętne odbyć 3-miesięczny staż przygotowujący do pracy na pozycji Junior SAP ABAP Developera w ramach Hicron Academy.

  • W ramach stażu masz jasno określoną ścieżkę nauki SAP’owych technologii backendowych oraz wprowadzenie do FIORI.

  • Przyjmiemy na staż od lipca, a po 3 miesiącach zaproponujemy najlepszym stałą pracę w naszych szeregach.

  • Liczba wakatów zależy od postępów na stażu oraz Waszego zaangażowania – wierzymy, że chcieć to znaczy móc. My z kolei w okresie stażu zapewnimy materiały oraz wsparcie doświadczonych mentorów.

Nasze wymagania

  • Znajomość zasad programowania obiektowego (może być uzyskane w trakcie studiów) i SQL

  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego (co najmniej B2)

  • Chęć nauki języka jakim jest ABAP oraz środowiska SAP

  • Umiejętność pracy w grupie

  • Dostępność 40h/tygodniowo stacjonarnie w biurze

Mile widziane

  • Wykształcenie kierunkowe: informatyka i kierunki pokrewne

  • J. niemiecki będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego poprzez szkolenia oraz jasną ścieżkę kariery

  • Stabilna praca w doświadczonym zespole, pracujesz z jednymi z najlepszych ludzi w branży

  • Wysokie standardy pracy, możliwość angażowania się w wiele inicjatyw społecznych i sportowych

  • Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych (prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty Multisport, ubezpieczenie grupowe, darmowa platforma do nauki języków, imprezy integracyjne itd.)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

Przewiń do profilu firmy