Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Płatny Staż Studencki

AMPERE Polska Sp. z o.o.

  • Grabiszyńska 208
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa zlecenie
  • Pełny etat
  • Praktykant/Stażysta
  • rekrutacja zdalna

Grabiszyńska 208

Wrocław

Jesteśmy wiodącym europejskim dostawcą chemii przemysłowej na terenie całej Europy
z główną siedzibą we Francji.

Więcej o nas: http://www.ampere.com

OPIS STANOWISKA:

  • Kontakt telefoniczny z klientami
  • Administracja wysyłek
  • Monitorowanie przepływów magazynowych
  • Nadzór nad korespondencją i archiwizacją dokumentów

WYMAGANIA:

  • Pracowitość oraz komunikatywność
  • Umiejętność pracy zespołowej
  • Wykazywanie inicjatywy w działaniach
  • Umiejętność nawiązywania relacji interpersonalnych

OFERUJEMY:

  • Oferujemy stabilny staż w międzynarodowym zespole z możliwością rozwoju osobistego.
  • Płatny staż min. 3 miesiące

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne