Ta oferta pracy jest nieaktualna od 219 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Płatny Staż w Agencji PR

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Praktykant/Stażysta
  • do 2 tys. zł brutto
  • 09.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Solski Communications Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

    Stowarzyszona z renomowanym światowym partnerem agencja PR ma przyjemność zaprosić studentów do pracy w ramach płatnego stażu. Jeśli interesujesz się branżą public relations oraz znasz język angielski w stopniu zaawansowanym, ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Jeśli spełniasz poniższe kryteria, skontaktuj się z nami!

    PŁATNY STAŻ W AGENCJI PR

    Miejsce pracy: Warszawa
    Wynagrodzenie: do 2 tys. zł

    Zakres obowiązków:

    • wsparcie bieżących projektów PR i PA agencji
    • zbieranie, analiza informacji i przygotowywanie podsumowań (desktop research)
    • przygotowywanie raportów i statystyk dotyczących publikacji w mediach
    • przygotowywanie streszczeń i tłumaczeń (język angielski)
    • redagowanie materiałów przeznaczonych dla mediów
    • rozwijanie mediowych baz danych
    • kontakty z dziennikarzami
    • współodpowiedzialność za działania w zakresie recepcji i wsparcie administracyjne firmy

    Wymagania:

    • student/ka studiów wyższej uczelni
    • znajomość języka angielskiego w stopniu bardzo dobrym
    • zainteresowanie branżą public relations oraz znajomość rynku tradycyjnych i nowych mediów
    • dokładność w działaniu, sumienność
    • lekkie pióro
    • umiejętność pracy w zespole i komunikatywność
    • zaangażowanie
    • dobra znajomość pakietu Microsoft Office (Excel, Word, PowerPoint)
    • dostępność minimum przez 3 dni w tygodniu roboczym

    Gwarantowane:

    • zdobycie doświadczenia w jednej z najbardziej prestiżowych agencji PR
    • udział w szkoleniach rozwijających umiejętności i kompetencje komunikacyjne
    • wynagrodzenie
    • elastyczne godziny pracy
    • przyjazna atmosfera pracy
    • atrakcyjnie położone biuro

    Prosimy o wysłanie CV oraz kilku słów dlaczego chcesz wziąć udział w rekrutacji

     Pozostałe informacje:

    • prosimy o przesyłanie ofert do 30 marca 2018 r.
    • po stażu istnieje możliwość nawiązania stałej współpracy
    • informacje o Solski Communications: solskipr.pl

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Solski Communications Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest Solski Communications Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Plac Małachowskiego 2. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.