Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Płatny staż w centrum R&D w branży automotive

BorgWarner Poland Sp. z o.o. – Centrum TechniczneO firmie

  • Jasionka (pow. rzeszowski)

    Jasionka (pow. rzeszowski), podkarpackie
  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o staż / praktyki
  • pełny etat, część etatu, dodatkowa / tymczasowa
  • praktykant / stażysta

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie pomiarów elektrycznych elementów wykonawczych

  • Kalibracja aparatury kontrolno-pomiarowej

  • Obliczenia i dobór kinematyki

  • Praca z dokumentacją techniczną

  • Przygotowanie i opracowanie danych, uczestnictwo w spotkaniach z klientem lub dostawcą

  • Wsparcie przy pracach związanych ze stanowiskami testowymi i pomiarowymi

  • Wsparcie w testowaniu e-produktów

  • Wsparcie w bieżących pracach w dziale

Nasze wymagania

  • Status studenta przez cały okres trwania stażu

  • Dyspozycyjność min. 20 godzin na tydzień w siedzibie firmy (Jasionka k. Rzeszowa)

  • Studia na kierunku elektronika, robotyka lub pokrewnym

  • Przynajmniej podstawowa znajomość rysunku technicznego

  • Zainteresowania lub hobby związane z branżą motoryzacyjną

  • Wiedza z zakresu mechaniki lub mechatroniki

  • Dobra znajomość pakietu Office

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • Zaangażowanie w obowiązki, chęć do zdobywania nowej wiedzy, umiejętność pracy zespołowej

Mile widziane

  • Umiejętności programowania

To oferujemy

  • Odbędziesz długoterminowy płatny staż (12- 24 miesiące)

  • Zapoznasz się z budową i zasadami działania e-produktów wykorzystywanych w motoryzacji

  • Otrzymasz narzędzia i możliwości do pogłębiania wiedzy w dziedzinie elektroniki

  • Zdobędziesz doświadczenie w pracy i komunikacji w międzynarodowym środowisku

  • Skorzystasz z darmowego dostępu do platformy do nauki języków obcych

  • Zapewnimy Ci dofinasowanie posiłków na firmowej kantynie oraz udział w wydarzeniach firmowych

BorgWarner Poland Sp. z o.o. – Centrum Techniczne

BorgWarner jako firma zaangażowana w rozwój lokalnych społeczności i nowych technologii oferuje możliwość odbycia wyjątkowego stażu w centrum badawczo-rozwojowym. Projekt skierowany jest do studentów elektroniki bądź kierunków pokrewnych, którzy kształcą się na studiach magisterskich lub wkrótce je rozpoczynają. W ramach jednego stażu masz szansę zapoznać się z pracą w kilku działach centrum R&D takich jak Dział Rozwoju Produktu, Dział Testów czy Konstrukcja. Dzięki temu zdobędziesz kompleksową wiedzę, umiejętności i doświadczenie cenione na rynku pracy.

Przewiń do profilu firmy