Ta oferta pracy jest nieaktualna od 427 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Płatny staż w departamencie marketingu i obsługi klienta

  • Warszawa, mazowieckie
  • Praktykant/Stażysta
  • 17.01.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Amundi Polska Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. jest częścią francuskiej grupy Amundi – największej w Europie i jednej z dziesięciu największych na świecie firm zarządzających aktywami.

    Obecnie poszukujemy kandydatów na:

    Miejsce pracy: Warszawa

    Podstawowe obowiązki:

    • udział w bieżących projektach marketingowych
    • przygotowywanie w języku polskim i angielskim krótkich wiadomości do intranetu
    • pomoc w tworzeniu i aktualizacji informacji na stronie internetowej
    • pomoc w aktualizacji cyklicznych materiałów marketingowych
    • przygotowywanie prezentacji i krótkich tłumaczeń
    • monitoring mediów
    • wsparcie w bieżącej obsłudze klientów (m.in. obsługa korespondencji, archiwizowanie dokumentów)
    • pomoc w przygotowaniu raportów
    • wsparcie codziennej pracy departamentu

    Wymagania:

    • osoba w trakcie studiów - IV, V rok, kierunki: marketing, ekonomia lub pokrewne
    • znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym (warunek konieczny)
    • dobra znajomość pakietu MS Office (Power Point, Word, Excel)
    • dbałość o poprawność językową i łatwość redagowania tekstów
    • odpowiedzialność, duża samodzielność w działaniu, terminowość i rzetelność
    • dyspozycyjność (4 - 5 dni w tygodniu)

    Oferujemy:

    Płatny 3-miesięczny (z możliwością przedłużenia) staż na podstawie umowy zlecenia.

    Rezerwujemy sobie prawo do kontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o dołączenie do CV oświadczenia następującej treści: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z póżn. zm.