Oferta pracy

Płatny staż w Dziale Administracji

VESUVIUS POLAND SP. Z O.O.

  • Tyniecka 12, Skawina
    Skawina, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa zlecenie
  • dodatkowa / tymczasowa
  • praktykant / stażysta, asystent
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:7:00-15:00, 8:00-16:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Tyniecka 12

Skawina

Twój zakres obowiązków

  • dbałość o właściwy wizerunek firmy poprzez profesjonalny kontakt z osobami z zewnątrz  i wewnątrz organizacji

  • prowadzenie i koordynacja kalendarza spotkań

  • obsługa centrali telefonicznej

  • przygotowanie sal konferencyjnych

  • obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej oraz przesyłek kurierskich dokumentowych

  • koordynacja zamówień na artykuły biurowe

  • współpraca z firmą świadczącą ochronę oraz usługi sprzątania

  • prowadzenie rejestru umów o poufności

  • dopilnowanie aby w recepcji zawsze znajdowała się odpowiednia ilość butów, kamizelek, okularów ochronnych, dbanie o ich odpowiedni stan i wygląd

  • czynności okolicznościowe (zakup kwiatów, dekoracje świąteczne)

Nasze wymagania

  • status studenta

  • dostępność minimum 4 dni w tygodniu (ok. 32h)

  • otwartość i komunikatywność

  • umiejętność obsługi komputera, szczególnie MS Office

  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2

  • wysoka kultura osobista

To oferujemy

  • zdobycie doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • umowę zlecenie na okres 6 miesięcy

  • wynagrodzenie 20zł brutto/h

  • pyszny posiłek ufundowany przez Vesuvius

  • system wyróżnień za pracę zgodnie z wartościami firmy

  • nagrody za pomysły pracownicze oparte na filozofii Kaizen

  • międzynarodowe środowisko pracy

  • program poleceń pracowniczych

  • koleżeńską atmosferę w pracy

  • udział w projektach mających wpływ na firmę

  • współpracę ze specjalistami w swoich dziedzinach

  • parking na terenie firmy

  • Benefity

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • bony żywieniowe

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

VESUVIUS POLAND SP. Z O.O. należy do grupy Vesuvius - światowego lidera w produkcji, sprzedaży i projektowaniu wysokogatunkowej ceramiki, materiałów ogniotrwałych i systemów kontroli dla wymagających zastosowań przemysłowych. Specjalizujemy się w dziedzinie technicznych rozwiązań umożliwiających kontrolę przepływu metali oraz świadczymy pełen zakres usług i rozwiązań inżynieryjnych dla swoich klientów na całym świecie. Projektujemy, produkujemy i sprzedajemy elementy instalacji ogniotrwałych wykonanych z ceramiki. Nasze produkty są stosowane tam, gdzie mamy do czynienia z procesem produkcji odbywającym się w bardzo wysokiej temperaturze.

Przewiń do profilu firmy