Logo Pracuj.pl

Płatny staż w Dziale Bankowości – mBank

Target PROO firmie

  • Katowice
    Katowice, śląskie
  • umowa zlecenie
  • część etatu
  • praktykant / stażysta
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • powitanie klientów w placówce bankowej i zbadanie celu wizyty
  • zarządzanie kolejką i opieka nad klientami oczekującymi na doradcę
  • informowanie doradców o celu wizyty klienta w placówce
  • pomoc klientowi w zakresie korzystania z aplikacji mobilnych

Nasze wymagania

  • odpowiedzialność, umiejętność współpracy w zespole, ciekawość i chęć zdobywania nowych doświadczeń
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację (mile widziana)
  • dyspozycyjność minimum 100 godzin w miesiącu

To oferujemy

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w nowoczesnej bankowości detalicznej w mBank
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie, elastyczne godziny pracy
  • Możliwość połączenia pracy zarobkowej ze studiami
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Możliwość rozwoju i zdobycie wiedzy z zakresu finansów i produktów bankowych

Target PRO jest liderem rynku zarządzania zespołami handlowców. Od 19 lat dbamy o rozwój ludzi sprzedaży dla największych korporacji FMCG.

OBECNIE zarządzamy zespołami sprzedaży dla: Unilever, Algida, KraftHeinz, Grupa Żywiec, Danone, Coca Cola, Żywiec Zdrój, Starbucks.

Zatrudniamy ponad 1200 Handlowców wyłącznie na umowę o pracę! Dołącz do naszej drużyny i już dziś zainwestuj w rozwój swoich kompetencji!

Sprawdź nas na FACEBOOK – szukaj Target PRO.

Płatny staż w Dziale Bankowości – mBank, Katowice