Oferta pracy

Płatny staż w Dziale Bankowości – mBank

Target PRO

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • umowa zlecenie
  • część etatu
  • praktykant / stażysta
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • powitanie klientów w placówce bankowej i zbadanie celu wizyty

  • zarządzanie kolejką i opieka nad klientami oczekującymi na doradcę

  • informowanie doradców o celu wizyty klienta w placówce

  • pomoc klientowi w zakresie korzystania z aplikacji mobilnych

Nasze wymagania

  • odpowiedzialność, umiejętność współpracy w zespole, ciekawość i chęć zdobywania nowych doświadczeń

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację (mile widziana)

  • dyspozycyjność minimum 100 godzin w miesiącu

To oferujemy

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w nowoczesnej bankowości detalicznej w mBank

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie, elastyczne godziny pracy

  • Możliwość połączenia pracy zarobkowej ze studiami

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Możliwość rozwoju i zdobycie wiedzy z zakresu finansów i produktów bankowych

Target PRO

Od lat cieszymy się zaufaniem najbardziej rozpoznawalnych, światowych marek. Tworzymy i zarządzamy strukturami sprzedaży takich firm jak: Unilever, Żywiec Zdrój, Danone, KraftHeinz, Algida, mBank, Monnari.

Nie czekaj – dołącz do naszej drużyny i już dziś zainwestuj w rozwój swoich kompetencji.

Przewiń do profilu firmy