Oferta pracy

Płatny staż w Dziale BHP

Paragon Siechnice Sp. z o.o.

  • Stanisława Staszica 5, Siechnice
    Siechnice, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa zlecenie
  • część etatu
  • praktykant / stażysta
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Stanisława Staszica 5

Siechnice

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie podczas auditów wewnętrznych oraz wszelkie działania mające na celu wdrażanie systemu zarządzania bezpieczeństwem;

  • wsparcie przy przygotowywaniu szkoleń oraz materiałów szkoleniowych;

  • archiwizacja dokumentacji;

  • aktualizacja dokumentacji oraz tworzenie baz danych (zestawień, planów działań

  • Udział w ustalaniu okoliczności i przyczyn wypadków przy pracy oraz zdarzeń potencjalnie wypadkowych

  • Wsparcie w prowadzeniu pomiarów środowiska pracy

  • Wsparcie w procesie ocenie ryzyka zawodowego

Nasze wymagania

  • status studenta (mile widziane wykształcenie wyższe kierunkowe)

  • dobra znajomość języka angielskiego;

  • komunikatywność i zaangażowanie;

  • samodzielność, sumienność, kreatywność oraz dobra organizacja pracy

To oferujemy

  • płatny staż na okres 6 miesięcy z możliwością przedłużenia,

  • opiekę medyczną w firmie LuxMed dofinansowaną przez zleceniodawcę,

  • kartę na darmowe przekąski i kawę,

  • możliwość rozwoju i zdobywania kompetencji w Dziale BHP,

  • możliwość udziału w szkoleniach w ramach Akademii Rozwoju Pracownika Paragon Siechnice,

  • wsparcie ze strony specjalistów.