Logo Pracuj.pl

Płatny Staż w dziale BHP

Paragon Siechnice Sp. z o.o.O firmie

  • Siechnice
    Siechnice, dolnośląskie
  • umowa zlecenie
  • dodatkowa / tymczasowa
  • praktykant / stażysta

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie podczas auditów wewnętrznych oraz wszelkie działania mające na celu wdrażanie systemu zarządzania bezpieczeństwem;
  • czynności w zakresie nadzorowania dostosowania maszyn do wymagań Dyrektyw Europejskich,
  • zarządzanie substancjami niebezpiecznymi w zakładzie;
  • wsparcie przy przygotowywaniu szkoleń oraz materiałów szkoleniowych;
  • aktualizacja dokumentacji (instrukcje BHP, ocena ryzyka zawodowego itp.);
  • archiwizacja dokumentacji;
  • opracowanie projektu zarządzania zdarzeniami potencjalnie niebezpiecznymi;
  • aktualizacja oraz tworzenie baz danych.

Nasze wymagania

  • status studenta (mile widziane wykształcenie wyższe kierunkowe)
  • dobra znajomość języka angielskiego;
  • komunikatywność i zaangażowanie;
  • samodzielność, sumienność, kreatywność oraz dobra organizacja pracy

To oferujemy

  • płatny staż w oparciu o umowę zlecenie
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia
  • wsparcie ze strony Specjalistów
  • możliwość prowadzenia projektów oraz wdrażania własnych rozwiązań

Paragon Siechnice Sp. z o.o.

Do Działu BHP szukamy obecnie osób na stanowisko: Płatny Staż w dziale BHP.

Płatny Staż w dziale BHP, Siechnice