Oferta pracy

Płatny Staż w dziale BHP

Paragon Siechnice Sp. z o.o.O firmie

  • Siechnice

    Siechnice, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • umowa zlecenie
  • dodatkowa / tymczasowa
  • praktykant / stażysta

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie podczas auditów wewnętrznych oraz wszelkie działania mające na celu wdrażanie systemu zarządzania bezpieczeństwem;

  • czynności w zakresie nadzorowania dostosowania maszyn do wymagań Dyrektyw Europejskich,

  • zarządzanie substancjami niebezpiecznymi w zakładzie;

  • wsparcie przy przygotowywaniu szkoleń oraz materiałów szkoleniowych;

  • aktualizacja dokumentacji (instrukcje BHP, ocena ryzyka zawodowego itp.);

  • archiwizacja dokumentacji;

  • opracowanie projektu zarządzania zdarzeniami potencjalnie niebezpiecznymi;

  • aktualizacja oraz tworzenie baz danych.

Nasze wymagania

  • status studenta (mile widziane wykształcenie wyższe kierunkowe)

  • dobra znajomość języka angielskiego;

  • komunikatywność i zaangażowanie;

  • samodzielność, sumienność, kreatywność oraz dobra organizacja pracy

To oferujemy

  • płatny staż w oparciu o umowę zlecenie

  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia

  • wsparcie ze strony Specjalistów

  • możliwość prowadzenia projektów oraz wdrażania własnych rozwiązań

Paragon Siechnice Sp. z o.o.

Do Działu BHP szukamy obecnie osób na stanowisko: Płatny Staż w dziale BHP.

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy