Logo Pracuj.pl

Płatny Staż w dziale BHP

Marelli Sosnowiec Poland Sp. z o.o. Zakład Green Technology SystemsO firmie

Marelli Sosnowiec Poland Sp. z o.o. Zakład Green Technology Systems

Mikołajczyka 80

Sosnowiec

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie zadań wynikających z Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 2 września 1997 r. w sprawie służby bezpieczeństwa i higieny pracy,
  • Przeprowadzanie kontroli warunków pracy,
  • Opiniowanie instrukcji dotyczących bezpieczeństwa i higieny pracy, ochrony środowiska i ochrony przeciwpożarowej na stanowiskach pracy,
  • Udział w dokonywaniu oceny ryzyka na poszczególnych stanowiskach,
  • Współpraca z komórkami organizacyjnymi w zakresie organizowania i zapewnienia warunków bezpiecznych, higienicznych na stanowiskach pracy oraz odpowiednich szkoleń w dziedzinie bhp, ochrony środowiska, ochrony PPOŻ,
  • Udział w sporządzaniu okresowej analizy stanu bezpieczeństwa i higieny pracy,
  • Udział w przekazywaniu do użytkowania pomieszczeń, maszyn i urządzeń,
  • Inicjowanie i rozwijanie różnych form popularyzacji problematyki bezpieczeństwa i higieny pracy
  • Prowadzenie kontroli oraz inicjowanie działań w zakresie ochrony środowiska,
  • Raportowanie w zakresie BHP, Ochrony Środowiska i ppoż, do korporacyjnych przełożonych oraz odpowiednich aplikacji korporacyjnych,
  • Wsparcie działu BHP w codziennej pracy.

Nasze wymagania

  • Dobrze znasz pakiet MS Office,
  • Posiadasz komunikatywną znajomość języka angielskiego umożliwiająca pracę w międzynarodowym środowisku,
  • Posiadasz umiejętność pracy w zespole,
  • Jesteś dostępny 5 dni w tygodniu,
  • Dobrze organizujesz sobie pracę, jesteś samodzielny i odpowiedzialny,
  • Posiadasz wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne oraz analityczne,
  • Jesteś nastawiony na realizację zadań,
  • Posiadasz dynamizm w działaniu.

To oferujemy

  • Sześciomiesięczny płatny staż w Dziale BHP i Ochrony Środowiska,
  • Zdobycie doświadczenia zawodowego w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku motoryzacyjnym,
  • Szkolenia wewnętrzne,
  • Kursy językowe,
  • Udział w ciekawych projektach ,
  • Dobrą atmosferę pracy.

Benefity

  • dyżury lekarza w biurze
  • brak dress code’u
  • parking dla pracowników

Jesteśmy międzynarodowym liderem w projektowaniu i produkcji zaawansowanych technologicznie komponentów i systemów dla przemysłu motoryzacyjnego. Zatrudniamy ponad 38000 pracowników w 89 zakładach produkcyjnych, 12 Centrach R&D i 26 Centrach Aplikacji rozlokowanych w 19 krajach na całym świecie. Nasze produkty dostarczamy do wszystkich największych producentów samochodów na świecie. Aktualnie w 4 zakładach w Polsce pracuje 2500 osób.

Linia biznesu Green Technology Systems rozwija i produkuje układy wydechowe dla pojazdów silnikowych, przy użyciu wysokiej jakości i zaawansowanych technologii. Nasze fabryki i centra R&D pracują we Włoszech, Hiszpanii, Polsce, Serbii, Argentynie, Stanach Zjednoczonych, Niemczech, Brazylii, Chinach, Indiach oraz Turcji.

Osoby zainteresowane prosimy o nadesłanie CV w wersji polskiej za pomocą przycisku aplikowania.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Płatny Staż w dziale BHP, Mikołajczyka 80, Sosnowiec