Oferta pracy

Płatny Staż w Dziale Celnym

Robert Bosch Sp. z o.o.O firmie

  • Lodowa 103, Łódź
    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 10 godzin temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa zlecenie
  • praktykant / stażysta

Robert Bosch Sp. z o.o.

Lodowa 103

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Pomoc w wyszukiwaniu dokumentacji technicznej towarów

  • Wsparcie w projektach związanych z klasyfikacją celną towarów

  • Przygotowywanie raportów na potrzeby działu

Nasze wymagania

  • Student/studentka kierunku technicznego (preferowane)

  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie B2/C1

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B1/B2

  • Umiejętność czytania i interpretacji dokumentacji technicznej

  • Bardzo dobra znajomość obsługi programów MS Office

  • Dostępność w wymiarze około 25h tygodniowo

  • Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole

  • Cenimy kompetencje zdobyte podczas realizacji własnego projektu społecznego #CENIMYPROJEKTSPOŁECZNYWCV

To oferujemy

  • Zdobywanie praktycznej wiedzy w międzynarodowej firmie

  • Współpraca z doświadczonym zespołem

  • Płatny staż w oparciu o umowę zlecenia (minimum 6 miesięcy)

  • Dofinansowanie do posiłków

  • Rozwój w międzynarodowym środowisku

  • Benefity

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Etapy rekrutacji
1

Rozmowa telefoniczna z rekruterem

2

Spotkanie z bezpośrednim przełożonym

3

Spotkanie z managerem wyższego szczebla

Czy chcesz, aby Twoje pomysły kształtowały technologie, które zmieniają standardy życia? Z nami będziesz mieć wpływ na poprawę jakości życia w obszarze motoryzacji, dóbr konsumpcyjnych, technologii przemysłowych, dostarczania energii oraz technicznego wyposażenia budynków. Witaj w Bosch.

Nasz sukces definiujemy nie tylko przez wzrost ekonomiczny – przede wszystkim chcemy poprawiać jakość życia ludzi, promować odpowiedzialność i zrównoważony rozwój. Jest to możliwe dzięki prawie 400 000 zaangażowanych pracowników na całym świecie, którzy każdego dnia pracują nad technologicznymi innowacjami. Dołącz do zespołu, który pracuje nad rozwiązaniami wartymi zapamiętania!

Przewiń do profilu firmy

Staż w Bosch

Zaangażuj się bezpośrednio w pracę naszego zespołu i zdobądź praktyczne doświadczenie związane z Twoim wykształceniem. Jako stażysta będziesz uczestniczyć w realnych projektach i odpowiedzialnych zadaniach, ucząc się najlepszych praktyk od doświadczonych ekspertów. Dowiesz się, jak funkcjonuje duże przedsiębiorstwo i poznasz różne style zarządzania, jednocześnie realizując swoje pasje i kontynuując studia.

Elastyczny godziny i dostępność od 20h w tygodniu pozwala dopasować zadania w Bosch do swojego grafiku. Zachęcamy naszych stażystów do brania wolnego w czasie sesji i pisania prac dyplomowych w oparciu o przykłady z naszej firmy. Wynagrodzenie za staż zależy od tego, ile czasu poświęcisz Bosch, a po pewnym czasie możesz dostać podwyżkę lub zmienić dział, w którym odbywasz staż.