Oferta pracy

Płatny Staż w Dziale Controllingu

VOSS Automotive Polska Sp. z o.o.

  • Nowa Wieś Legnicka (pow. legnicki)

    Nowa Wieś Legnicka (pow. legnicki), dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • praktykant / stażysta

Twój zakres obowiązków

  • Autoryzowanie zleceń zapotrzebowania dla całego zakładu

  • Wstępna analiza zasadności i rentowności inwestycji

  • Wsparcie podczas tworzenia budżetów rocznych (kosztowych i inwestycyjnych)

  • Pomoc w przygotowaniu danych i opracowaniu rocznej kalkulacji kosztów wytworzenia

  • Kalkulacja cen sprzedaży Intercompany

  • Pomoc podczas raportowania wyników miesięcznych spółki

Nasze wymagania

  • Chęć zdobycia doświadczenia w dziale Controllingu

  • Mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

  • Mile widziana znajomość programu SAP

  • Dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Word i Excel)

  • Zainteresowanie obszarem controllingu / finansów

  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz skrupulatność

  • Mile widziani studenci lub absolwenci kierunków takich jak: finanse, rachunkowość, ekonomia i pokrewnych

To oferujemy

  • Płatny staż

  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego

  • Pracę w międzynarodowej firmie

VOSS Automotive Polska to zakład produkcyjny wytwarzający innowacyjne rozwiązania dla branży motoryzacyjnej. Projektujemy i produkujemy m.in. przewody hamulcowe i paliwowe, wielozłącza oraz zawory dla największych marek samochodowych. Jesteśmy dumni z tego, że nasze produkty służą bezpieczeństwu tysięcy ludzi poruszających się samochodami wyprodukowanymi przez naszych klientów. To odpowiedzialna praca, którą wykonujemy z pasją.

Przewiń do profilu firmy