Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Płatny Staż w Dziale Controllingu z możliwością przedłużenia współpracy

Cofidis S.A. (Spółka Akcyjna) Oddział w PolsceO firmie

19 brutto / godz.
  • Domaniewska 39A, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa zlecenie
  • część etatu
  • praktykant / stażysta

Cofidis S.A. (Spółka Akcyjna) Oddział w Polsce

Domaniewska 39A

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Pomoc w przygotowywaniu raportów cyklicznych;

  • Udział w tworzeniu nowych narzędzi raportowania;

  • Współpraca przy okresowych aktualizacjach budżetu;

  • Współpraca z klientami wewnętrznymi.

Nasze wymagania

  • Wymagany status studenta;

  • Dostępność min. 32 h/tyg;

  • Studenci 3-4 roku kierunków ekonomicznych/finansowych, mile widziani studenci zaoczni;

  • Znajomość pakietu MS Office w tym bardzo dobra znajomość Excela;

  • Posługiwanie się językiem angielskim na poziomie komunikatywnym;

  • Uważność, spostrzegawczość oraz zdolność do proponowania zmian;

  • Chęć do przyswajania wiedzy oraz rozwijania umiejętności w obszarze finansów;

  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów oraz pozytywne nastawienie.

To oferujemy

  • praca w stabilnej instytucji finansowej;

  • możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie;

  • elastyczne warunki zatrudnienia;

  • przyjazna atmosfera.

Cofidis S.A Oddział w Polsce jest częścią francuskiej grupy finansowej Groupe Cofidis Participations specjalizującej się w finansowaniu zakupu pojazdów.

Grupa Cofidis została utworzona w 1982 r. we Francji, a od 2007 r. Cofidis S.A. działa z sukcesem na rynku polskim.

Przewiń do profilu firmy

Dodatkowe informacje

Zapraszamy do nas! Chcemy Cię poznać :)