Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Płatny staż w Dziale Finansów i Zakupów

International Paper Cellulose Fibers (Poland) sp. z o.o.

  • Maszynowa 20, Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • praktykant / stażysta

Maszynowa 20

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad procesem rejestrowania, wyjaśniania rozbieżności i autoryzacji faktur zakupowych w elektronicznym systemie obsługi faktur od dostawców

  • Kompletowanie dokumentacji wysyłkowej i kontakt z przewoźnikami w celu wyjaśnień

  • Nadzór nad terminowością i kompletnością zbierania oraz archiwizację dokumentacji celno-importowej komunikatów celnych oraz kontakt z agencjami celnymi

  • Weryfikację dokumentów księgowych względem rejestru VAT

  • Obsługę procesu płatności manualnych

  • Inne zadania zlecone ad-hoc, związane ze wsparciem Działu Finansów i Zakupów

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie (mile widziani absolwenci kierunków finansowych)

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B1 (średni)

  • Umiejętności organizacyjne

  • Zdolności analityczne

  • Gotowość do praktycznej nauki pracy w dziale finansowo-zakupowym

  • Samodzielność w działaniu z dużą inicjatywą

  • Dobrą znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel)

  • Mile widziana znajomość programu SAP

To oferujemy

  • Umowa zlecenie do końca stycznia 2022

  • Weźmiesz udział w rozwijających projektach

  • Staniesz się częścią zgranego zespołu

  • Będziesz miał możliwość pracy w międzynarodowym środowisku

  • Będziesz miał możliwość nauki od osób z wiedzą i doświadczeniem

  • Będziesz pracować dla jednej z najbardziej etycznych i zrównoważonych firm na świecie

International Paper to światowy lider z branży papieru, opakowań i celulozy. W Gdańsku specjalizujemy się w przetwarzaniu włókien celulozowych, znajdujących zastosowanie w produkcji artykułów higienicznych. Zaopatrujemy w towar fabryki w Europie i Azji. Naszymi najważniejszymi szefami są dzieci i ich rodzice. Dbamy, aby produkty, które tworzymy dla naszych małych klientów, były bezpieczne i jak najwyższej jakości.

Przewiń do profilu firmy

Jeżeli jesteś zainteresowany tym stanowiskiem, złóż aplikację do dnia 11 sierpnia 2021 r.

Uprzejmie informujemy, iż udzielamy odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Niezbędne dane, które powinny być zawarte w Twojej aplikacji to: imię i nazwisko, dane kontaktowe, wykształcenie, kwalifikacje oraz przebieg dotychczasowego zatrudnienia. Jeśli decydujesz się na podanie dodatkowych informacji, zapewniamy, iż nie będą one miały wpływu na przebieg Twojej aplikacji, niemniej będą z nami bezpieczne.

W celu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu prosimy o zamieszczenie w aplikacji następującego oświadczenia:

„Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji o pracę w celu i zakresie niezbędnym w procesie rekrutacyjnym przez International Paper Cellulose Fibers (Polska) Sp. z o.o.”

Jeżeli chcesz być uwzględniany w tym oraz w przyszłych procesach rekrutacyjnych, prosimy o zamieszczenie w aplikacji następującego oświadczenia:

„Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji o pracę przez International Paper Cellulose Fibers (Poland) Sp. z o.o. w celu i zakresie niezbędnym w procesie rekrutacyjnym a także do celów przyszłych procesów rekrutacyjnych.”