Oferta pracy

Płatny Staż w Dziale Finansów

Paragon Siechnice Sp. z o.o.O firmie

  • Siechnice

    Siechnice, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa zlecenie
  • praktykant / stażysta

Twój zakres obowiązków

  • księgowanie faktur zakupu,

  • uzgadnianie magazynu,

  • uzgadnianie sald należności i zobowiązań.

Nasze wymagania

  • dobra znajomość pakietu MS Office,

  • chęć nauki i pozytywne nastawienie do pracy,

  • wykształcenie kierunkowe lub ostatnie lata studiów, specjalizacja Rachunkowość i Finanse,

  • znajomość języka angielskiego na poziomie B1/B2,

  • dyspozycyjność min. 2-3 dni tygodniowo,

  • komunikatywność i zaangażowanie,

  • samodzielność, sumienność oraz dobra organizacja pracy.

To oferujemy

  • płatny staż w oparciu o umowę zlecenie,

  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia,

  • wsparcie ze strony specjalistów,

  • możliwość wprowadzania projektów oraz własnych rozwiązań,

  • kartę do automatu z kawą i przekąskami.

Paragon Siechnice Sp. z o.o.

Do Działu Finansów szukamy obecnie osób na stanowisko: Płatny Staż w Dziale Finansów.

Przewiń do profilu firmy