Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Płatny staż w dziale Finansowym

Adecco Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Gdynia, pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Pełny etat, Część etatu, Dodatkowa/tymczasowa
  • Praktykant / Stażysta

Aktualnie dla naszego Klienta, lidera branży morskiej, poszukujemy Kandydatki / Kandydata, do wzięcia udziału w 6 miesięcznym, płatnym stażu w dziale finansowym.

Staż w dziale FinanowymNumer ref.: SMG/05/2021/GDA

Zakres obowiązków:

  • wsparcie działu finansowego w zakresie rozliczania delegacji i transakcji gotówkowych oraz uzgadnianie kont rozrachunkowych i księgi głównej,
  • bieżąca archiwizacja dokumentów/ faktur,
  • wsparcie działu w bieżących zadaniach, zgodnie z zapotrzebowaniem.

Wymagania:

  • wykształcenie ekonomiczne (wyższe lub absolwenci technikum),
  • wiedza merytoryczna z zakresu czytania i interpretowania przepisów,
  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, skrupulatność/ dokładność, umiejętności analitycznego myślenia,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MsOffice,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2 - obsługa systemów i narzędzi, a także korespondencji w tym języku.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową na okres 6 miesięcy,
  • konkurencyjne wynagrodzenie,
  • możliwość pracy na cały etat lub 1/2, w zależności od dyspozycyjności Kandydatów,
  • możliwość zapoznania się z systemem SAP i pracy na nim,
  • możliwość poznania narzędzi finansowo - księgowych występujących w międzynarodowych korporacjach, a także uczestnictwa w szkoleniach z zakresu odbywających się w tym dziale finansowym procesów,
  • możliwość zdobycia cennego, pierwszego doświadczenia w pracy.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Koniec z bezpłatnymi praktykami i stażami! Nasz Klient oferuje nową jakość! Zgłoś się do nas a przedstawimy wszystkie szczegóły.

Zapraszamy do przesyłania CV poprzez przycisk APLIKUJ!

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Oferta pracy tymczasowej.

Ogłoszenie archiwalne