Płatny Staż w dziale HR - Administracja Szkoleń i Rekrutacja

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Praktykant/Stażysta
  • 2018-11-19
  • Ważna jeszcze 8 dni (do 2018-12-19)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jako Grupa Air Liquide jesteśmy światowym liderem w dziedzinie produkcji gazów, technologii oraz usług dla przemysłu i ochrony zdrowia. Nasza obecność w 80 krajach to ponad 67 000 pracowników i obsługa ponad 3 000 000 klientów i pacjentów.
    Płatny Staż w dziale HR - Administracja Szkoleń
    i Rekrutacja

    Miejsce pracy: Kraków

    Twoje zadania i odpowiedzialność

    • Wsparcie w procesach rejestracji, oceny efektywności i organizacji  szkoleń
    • Wsparcie we wdrożeniu systemu do zarządzania szkoleniami (raportowanie i testowanie)
    • Rekrutacja pracowników podstawowego i średniego szczebla
    • Koordynacja szkoleń e- learningowych
    • Współudział w prowadzonych projektach HR z zakresu: szkoleń i rozwoju, zaangażowania pracowników
    • Prowadzenie samodzielnych projektów w zależności od potrzeb biznesowych

    Twoje umiejętności i doświadczenie

    • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2+/C1
    • Komunikatywność, otwartość, samodzielność i dobra organizacja pracy własnej
    • Sumienność, oko do detalu, umiejętność pracy z bazami danych
    • Bardzo dobra znajomość Excela
    • Dyspozycyjność min 30 godzin w tygodniu
    • Staż kierowany jest do studentów

    Oferujemy:

    • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez realizację ciekawych i samodzielnych projektów
    • Pracę w miłej i przyjaznej atmosferze w międzynarodowej organizacji
    • Rozwinięcie kompetencji w obszarze HR
    • Współpracę w ramach umowy zlecenie
    • Kawa, herbata, woda, ciastka - do Twojej dyspozycji
    Please enclose the following statement to your application documents:

    I hereby give my prospective employer consent to use and process my personal data relating to my job application necessary to carry out this and future recruitment process, in accordance with the Regulation of the European Parliament and Council (EU) 2016/679 of 27 April 2016 on the protection of natural persons with regard to the processing of personal data and on the free movement of such data and repealing Directive 95/46 / EC (General Data Protection Regulation), hereinafter referred to as "GDPR".