Oferta pracy

Płatny staż w dziale HR

Animex Foods Sp. z o.o.O firmie

Animex Foods Sp. z o.o.

Tytusa Chałubińskiego 8

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie działu HR we wszystkich prowadzonych projektach z zakresu procesów rozwojowych i kadrowych

  • Udział w procesie oceny rocznej, identyfikowania talentów i budowania planów rozwojowych i szkoleniowych dla pracowników

  • Wsparcie w organizacji procesu badania opinii wśród pracowników, szkoleń wewnętrznych, zewnętrznych i innych wydarzeń

  • Samodzielne zarządzanie szkoleniami językowymi we współpracy z zewnętrznym dostawcą

  • Prowadzenie i aktualizacja dokumentacji pracowniczej, w tym m.in.: akt osobowych, ewidencji urlopów i nieobecności zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa

  • Aktualizacja danych w systemie kadrowo-płacowym

  • Monitorowanie ważności badań medycyny pracy i szkoleń BHP

  • Bieżąca obsługa pracowników

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (lub studenci 5 roku) z zakresu Psychologii, ZZL, Administracji, Prawa lub pokrewnych

  • Dostępność do pracy na część etatu lub w pełnym wymiarze godzin

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym

  • Inicjatywa, otwartość i chęć zmieniania otaczającego środowiska aby osiągać najlepsze wyniki

  • Poczucie odpowiedzialności za powierzone zadania i obszary

  • Orientacja na klienta wewnętrznego

  • Sumienność, dokładność i terminowość w realizowanych zadaniach

  • Umiejętność obsługi pakietu MS Office ( w szczególności Excel)

  • Znajomość Prawa Pracy – mile widziana

  • Pierwsze doświadczenia w pracy w dziale personalnym – mile widziane

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na 10 miesięcy

  • Pakiet dodatków pozapłacowych (w tym: opiekę medyczną, karta Multisport, ubezpieczenie grupowe, bony świąteczne, bilety do kina)

  • Biuro zlokalizowane w samym centrum Warszawy

  • Zdobycie doświadczenia w dynamicznej, rozpoznawalnej firmie oraz poznanie biznesu „od środka”

  • Przyjazną kulturę organizacyjną

  • Możliwość dopasowania elementów programu stażu do Twoich oczekiwań

  • Praktyczną naukę wszystkich obszarów składających się na funkcjonowanie wewnętrznego działu HR

  • Możliwość zdobycia doświadczenia i poznania specyfiki pracy w Dziale HR w otwartym i przyjaznym zespole

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • paczki świąteczne

ANIMEX FOODS to największy producent i eksporter mięsa oraz przetworów mięsnych w Polsce, a także największy pracodawca w przemyśle mięsnym i spożywczym w Polsce. To my jesteśmy właścicielem uznanych marek mięsa i wędlin, takich jak: Krakus, Berlinki, Morliny, Mazury czy Yano.

Przewiń do profilu firmy

czas stażu: 10 miesięcy

Myślisz, że staż to tylko obsługa kserokopiarki i parzenie kawy? Sprawdź naszą ofertę.

Nasz staż to rzetelne przygotowanie do pracy w dziale HR. Nasz zespół będzie służył Ci pomocą i radą względem realizowanych przez Ciebie zadań przez cały czas trwania stażu. Przez samodzielne wykonywanie zadań poznasz specyfikę pracy działu HR w jednej z największych firm FMCG na polskim rynku i zdobędziesz kompetencje niezbędne do dalszego rozwoju zawodowego.