Oferta pracy

Płatny Staż w Dziale HR

LEONI Kabel Polska Sp. z o.o.

Oławska 10

Wierzbice (pow. wrocławski)

Twój zakres obowiązków

  • Kompletowanie dokumentacji kadrowo-płacowej

  • Pomoc przy wprowadzaniu danych do systemu kadrowo-płacowego

  • Wsparcie przy zakładaniu i aktualizacji akt pracowniczych

  • Udział w wybranych projektach realizowanych przez nasz zespół – m.in. z zakresu employer brandingu, szkoleń, komunikacji wewnętrznej, eventów korporacyjnych

  • Wsparcie procesów rekrutacyjnych

Nasze wymagania

  • Współpraca z innymi sprawia Ci przyjemność

  • Posiadasz energię do działania i inicjatywę

  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

  • Chcesz się rozwijać i zdobywać wiedzę i doświadczenie w dziedzinie HR

To oferujemy

  • Płatny staż i możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie

  • Dofinansowanie do posiłków

  • Codziennie świeże owoce, kawa i herbata

  • Niesamowitą atmosferę w dziale, który chętnie pomoże Ci przy wdrożeniu

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

Dlaczego to dobre miejsce pracy dla Ciebie?

Doceniamy aktywną pracę i zaangażowanie, które budują wspólny sukces i dobrą atmosferę współpracy. Inwestujemy w pracowników chcących się rozwijać zapewniając wsparcie i szkolenia. Dajemy możliwość zdobycia wiedzy i umiejętności cenionych na rynku pracy. Staż w LEONI Kabel Polska to inwestycja w siebie i niepowtarzalna szansa na rozwój w międzynarodowym środowisku.

LEONI Kabel Polska istnieje od 2001 roku i jest dostawcą produktów i usług dla rynku motoryzacyjnego. Aktualnie nasz zakład liczy ponad 400 osób. Na świecie LEONI dostarcza ponadto produkty i usługi dla rynku teleinformatycznego i sieciowego, opieki zdrowotnej, przemysłu przetwórczego, transportu, energetyki i infrastruktury, automatyki produkcji, maszyn i czujników oraz transportu morskiego.

Jeśli masz samochód wiodącej marki, pod jego maską prawie na pewno kryją się przewody wykonane w LEONI Kabel Polska z siedzibą w Wierzbicach koło Wrocławia. Tygodniowo produkujemy 45 tys. kilometrów kabli – gdyby je połączyć, mogłyby otoczyć całą Ziemię! Działamy na polskim rynku od 2001 roku. Jesteśmy częścią międzynarodowego koncernu LEONI, który ma 84 lokalizacje w 31 krajach na całym świecie!

Przewiń do profilu firmy