Ta oferta pracy jest nieaktualna od 18 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Płatny Staż w Dziale Inżynierii Produkcji

  • Aleksandrów Łódzki, łódzkie pokaż mapę
  • Praktykant/Stażysta
  • 03.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Workplace: Aleksandrów Łódzki
    • Ilość godzin: min. 20 godzin tygodniowo.
    • Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

    Główne zadania:

    • Pomoc w projektach implementacji silników oraz projektach Lean;
    • Przygotowanie wizualizacji linii produkcyjnej;
    • Uczestniczenie w projektach dotyczących usprawnienia linii produkcyjnych;
    • Obsługa systemów SAP, Excel, Power Point;
    • Współpraca z działami: Inżynierów Produkcji, Produkcji, Planowania, Zaopatrzenia i Rozwoju Procesów.

    Wymagania:

    • Student/ka kierunków technicznych;
    • Dyspozycyjność min. 20 h tygodniowo;
    • Mile widziane doświadczenie / praktyki w firmie produkcyjnej;
    • Obsługa komputera i pakietu Office;
    • Zainteresowania z obszaru Lean;
    • Otwarty umysł, chęć do nauki i zdolności analityczne.

    Oferujemy:

    • Płatny staż z możliwością elastycznego czasu pracy dostosowanego do zajęć na uczelni;
    • Interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie;
    • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach;
    • Miłą atmosferę pracy.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV za pośrednictwem naszej strony internetowej lub wybierając przycisk „Aplikuj” na dole strony.

    Równocześnie zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.

    Wszystkie oferty powinny zawierać klauzulę:„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

    „Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji”.