Ta oferta pracy jest nieaktualna od 327 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Płatny Staż w dziale Inżynierii Produkcji

  • Oleśnica, dolnośląskie pokaż mapę
  • Praktykant/Stażysta
  • 2017-09-28

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy producentem półosi, wałów napędowych oraz komponentów niezbędnych do ich wytworzenia. Nasza fabryka znajduje się w Oleśnicy i jest jedną z największych oraz najnowocześniejszych w regionie. Codziennie wkładamy wiele pracy, aby nasza firma była nowoczesna i przyjazna naszym pracownikom.

    Poszukujemy kandydatów na

    Miejsce pracy: Oleśnica

    Obowiązki:

    • prowadzenie projektu stażowego,
    • realizowanie przydzielonych zadań oraz aktywne wspieranie pracowników działu,
    • współpracowanie z innymi wydziałami firmy.

    Wymagania:

    • preferowani studenci 3-5 roku, kierunki: Zarządzanie Inżynierią Produkcji, Mechanika i budowa maszyn,
    • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
    • znajomość programów MS Office.

    Oferujemy:

    • płatny staż w firmie międzynarodowej,
    • możliwość zdobycia unikatowego doświadczenia,
    • współpracę z ekspertami w swojej branży,
    • możliwość rozwoju oraz podnoszenia kwalifikacji.

    Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji (CV wraz z listem motywacyjnym).