Oferta pracy

Płatny staż w dziale inżynierii

Paragon Siechnice Sp. z o.o.O firmie

  • Siechnice

    Siechnice, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa zlecenie
  • praktykant / stażysta

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie w codziennych zadaniach w obszarze Inżynierii,

  • wprowadzanie danych oraz archiwizacja dokumentów,

  • aktualizowanie i tworzenie instrukcji oraz dokumentacji,

  • zbieranie danych dotyczących procesów,

Nasze wymagania

  • ostatni rok studiów technicznych (mile widziana Inżynieria biomedyczna)

  • umiejętność organizacji pracy własnej, odpowiedzialność i dokładność w wykonywaniu zadań,

  • chęć nauki i pozytywne nastawienie do pracy,

  • angielski na poziomie komunikatywnym (B1/B2)

  • dyspozycyjność min. 32 godziny tygodniowo,

  • status studenta,

To oferujemy

  • płatny staż w oparciu o umowę zlecenie,

  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia,

  • wsparcie ze strony specjalistów,

  • możliwość wprowadzania projektów oraz własnych rozwiązań,

  • kartę do automatu z kawą i przekąskami.

Paragon Siechnice Sp. z o.o.

Do Działu Inżynierii szukamy obecnie osoby na: Płatny staż w dziale inżynierii.

Przewiń do profilu firmy