Oferta pracy

Płatny Staż w Dziale IT

Unilever Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Banino (pow. kartuski)

    Banino (pow. kartuski), pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • praktykant / stażysta

Twój zakres obowiązków

  • Aktywny udział w projektach IT dotyczących modernizacji infrastruktury IT

  • Uczestnictwo w inwentaryzacjach sieci, systemów cctv

  • Wsparcie działu technicznego w codziennych pracach

Nasze wymagania

  • Absolwent lub student min. drugiego roku studiów informatycznych

  • Dyspozycyjny 4-5 dni w tygodniu

  • Znający język angielski umożliwiający swobodną komunikację

  • Dysponujący podstawową wiedzą z zakresu switchingu, routingu, działań sieci komputerowych

  • Posiadający umiejętność analitycznego myślenia

Mile widziane

  • Podstawowa znajomość programu AutoCAD, PowerShell, SQL

To oferujemy

  • współpraca z ekspertami w dziedzinie IT

  • najwyższe standardy bezpieczeństwa pracy

  • dostęp do nowoczesnych systemów i narzędzi

  • udział w ciekawych projektach

  • wykorzystywanie posiadanej wiedzy w codziennej pracy

  • zdobycie cennego doświadczenia w obszarze IT

  • dostęp do platformy szkoleniowej Degreed oraz szkoleń LinkedIn (w tym nauka języka angielskiego)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • przepyszne lody

  • darmowy transport do/z pracy

  • parking dla rowerów

  • dofinansowanie do opieki medycznej

Unilever Polska Sp. z o.o.

Unilever w Baninie k. Gdańska to fabryka, w której produkujemy lody ALGIDA.

To tu powstają Wasze ulubione lody, które od ponad 20 lat wywołują uśmiechy na twarzach konsumentów na całym świecie!

Jesteśmy rozpoznawalni poprzez nasze logo - kształt białego serca na czerwonym tle, pod którym kryje się miłość do lodów i chęć uszczęśliwiania innych.

Przewiń do profilu firmy