Logo Pracuj.pl

Płatny staż w dziale IT

Animex Foods Sp. z o.o.O firmie

  • Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • praktykant / stażysta
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Mile widziane

  • Windows Server

  • MS SQL

System operacyjny

O projekcie

Podczas stażu u nas zdobędziesz m.in. wiedzę o systemach informatycznych działających w obszarze produkcyjnym oraz wiedzę o procesach produkcyjnych. Poznasz specyfikę działania zakładu, sprzętu i systemów wykorzystywanych do ewidencji produkcji.

Nabędziesz umiejętność diagnozowania i usuwania usterek związanych z infrastrukturą sieciową. Nauczymy cię obsługi serwerów opartych o system Microsoft Windows Serwer oraz serwerów MS SQL.

Twój zakres obowiązków

  • konfiguracja i instalacja biurowego sprzętu IT,
  • wsparcie użytkowników w zakresie obsługi urządzeń, podstawowego oprogramowania biurowego oraz innych aplikacji wykorzystywanych przez pracowników,
  • zapoznanie się z systemami produkcyjnymi wykorzystywanymi w firmie oraz z urządzeniami wykorzystywanymi w obszarze produkcji,
  • podstawowa konfiguracja, diagnozowanie i usuwanie ewentualnych problemów związanych z funkcjonowaniem sieci,
  • udział w projektach związanych z wdrażaniem nowych rozwiązań w zakresie systemów produkcyjnych oraz rozwiązań sprzętowych.

Nasze wymagania

  • jesteś studentem lub absolwentem kierunku informatycznego,
  • jesteś dostępny do pracy od poniedziałku do piątku w pełnym wymiarze godzin,
  • chcesz rozpocząć pracę i zdobyć doświadczenie zawodowe,
  • porozumiewasz się w j. angielskim w stopniu komunikatywnym.

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas określony 6 miesięcy,
  • możliwość kontynuacji zatrudnienia po odbytym stażu,
  • pakiet dodatków pozapłacowych (w tym: opiekę medyczną),
  • poznanie najnowszych technologii IT oraz zdobycie doświadczenia zawodowego w międzynarodowej organizacji.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • paczki świąteczne

Animex Foods Sp. z o.o.

Smithfield Foods jest firmą zatrudniającą 57 tysięcy pracowników w 11 krajach świata. Jest pionierem w zakresie wprowadzenia modelu dostarczania bezpiecznej żywności.

Płatny staż w dziale IT, Poznań