Oferta pracy

Płatny staż w dziale IT

Animex Foods Sp. z o.o.O firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 4 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • praktykant / stażysta

Technologie, których używamy

Mile widziane

  • Windows Server

  • MS SQL

System operacyjny

O projekcie

Podczas stażu u nas zdobędziesz m.in. wiedzę o systemach informatycznych działających w obszarze produkcyjnym oraz wiedzę o procesach produkcyjnych. Poznasz specyfikę działania zakładu, sprzętu i systemów wykorzystywanych do ewidencji produkcji.

Nabędziesz umiejętność diagnozowania i usuwania usterek związanych z infrastrukturą sieciową. Nauczymy cię obsługi serwerów opartych o system Microsoft Windows Serwer oraz serwerów MS SQL.

Twój zakres obowiązków

  • konfiguracja i instalacja biurowego sprzętu IT,

  • wsparcie użytkowników w zakresie obsługi urządzeń, podstawowego oprogramowania biurowego oraz innych aplikacji wykorzystywanych przez pracowników,

  • zapoznanie się z systemami produkcyjnymi wykorzystywanymi w firmie oraz z urządzeniami wykorzystywanymi w obszarze produkcji,

  • podstawowa konfiguracja, diagnozowanie i usuwanie ewentualnych problemów związanych z funkcjonowaniem sieci,

  • udział w projektach związanych z wdrażaniem nowych rozwiązań w zakresie systemów produkcyjnych oraz rozwiązań sprzętowych.

Nasze wymagania

  • jesteś studentem lub absolwentem kierunku informatycznego,

  • jesteś dostępny do pracy od poniedziałku do piątku w pełnym wymiarze godzin,

  • chcesz rozpocząć pracę i zdobyć doświadczenie zawodowe,

  • porozumiewasz się w j. angielskim w stopniu komunikatywnym.

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas określony 6 miesięcy,

  • możliwość kontynuacji zatrudnienia po odbytym stażu,

  • pakiet dodatków pozapłacowych (w tym: opiekę medyczną),

  • poznanie najnowszych technologii IT oraz zdobycie doświadczenia zawodowego w międzynarodowej organizacji.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • paczki świąteczne

Animex Foods Sp. z o.o.

Smithfield Foods jest firmą zatrudniającą 57 tysięcy pracowników w 11 krajach świata. Jest pionierem w zakresie wprowadzenia modelu dostarczania bezpiecznej żywności.

Przewiń do profilu firmy