Oferta pracy

Płatny staż w dziale IT

Robert BoschO firmie

  • Wrocław, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • Praktykant / Stażysta
Czy  chcesz,  aby  Twoje  pomysły kształtowały technologie, które zmieniają standardy życia? Zarówno w obszarze rozwiązań mobilnych, dóbr  konsumpcyjnych, technologii przemysłowej, jak  i dostarczania energii oraz  technicznego wyposażenia budynków - z nami  będziesz mieć  wpływ na poprawę jakości życia  na całym  świecie. Witaj w Bosch.

Zarówno w obszarze elastycznego czasu pracy jak i nowoczesnego środowiska pracy, oferujemy swoim pracownikom dużo przestrzeni na kreatywność. Wierzymy, że otwarty umysł to źródło pomysłów na produkty, które zwiększają komfort życia ludzi. Dołącz do nas!

Opis stanowiska

  • Dokonywanie podstawowej diagnostyki jak i rozwiązywanie problemów informatycznych oraz pomoc w rozwiązywaniu złożonych problemów we współpracy z Local-ITM
  • Administracją związaną z IT, zarządzaniem zapasami (CMDB)
  • Diagnozowanie i zgłaszanie problemów ze sprzętem,
  • Pomoc i rozwiązywanie problemów z oprogramowaniem czy z infrastrukturą IT
  • Zbieranie raportów o problemach z infrastrukturą i przekazywanie ich do lokalnego ITM
  • Administracja logistyki IT - lokalne zarządzanie zapasami IT, wysyłanie i odbieranie dostaw i sprzętu IT

Kwalifikacje

  • Doświadczenie w pracy z Windows 2012 Server, PowerShell
  • Ogólne umiejętności techniczne w sieci i zrozumienie sieci TCP / IP
  • Dobre umiejętności komunikacyjne, znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Nastawienie na pracę zespołową z pozytywnym podejściem do zadań
  • Orientacja na proces
  • Dbałość o szczegóły
  • Posiadanie statusu studenta

Nasze benefity to:

  • Dofinansowanie do posiłków, karta Multisport
  • Dynamiczne międzynarodowe środowisko i przyjazna atmosfera pracy
  • Elastyczny czas pracy (dostosujemy się do Twojego planu na studiach)
  • Interesujące zadania oraz szerokie możliwości rozwoju

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy