Oferta pracy

Robert Bosch sp. z o.o. Oddział w Mirkowie

Płatny staż w Dziale Jakości

Robert Bosch sp. z o.o. Oddział w MirkowieO firmie

Wrocławska 43

Mirków (pow. wrocławski)

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie w codziennych obowiązkach w procesie jakościowym

  • Wsparcie w przygotowywaniu raportów

  • Rozwiązywanie problemów związanych z jakością

  • Analiza wskaźników jakościowych

  • Przygotowywanie dokumentacji jakościowej

  • Tworzenie prezentacji w Power Point dotyczących raportów 8D

  • Wsparcie w transferze komponentów

Nasze wymagania

  • Aktualny status studenta

  • Studia na kierunku technicznym

  • Gotowość do pracy 25h/tydzień w godzinach: 8:00 - 16:00

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • Dobra organizacja czasu pracy

  • Wysoki standard pracy i dynamika w działaniu

  • Dobrze rozwinięte zdolności komunikacyjne oraz umiejętność współpracy

To oferujemy

  • Zespół, w którym każdy pracownik jest ważny

  • Współpracę z najlepszymi profesjonalistami

  • Realny wpływ na ciągły rozwój firmy

  • Pracę z najnowszymi technologiami

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Z nami możesz robić rzeczy ważne!

Zgodnie z naszym motto "Technologia bliżej nas", dostarczamy do samochodów ważną część systemu hamowania, od której zależy bezpieczeństwo użytkowników pojazdów i pozostałych uczestników ruchu.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje

Robert Bosch Sp. z o.o. Odział w Mirkowie

Chcesz mieć realny wpływ na poprawę bezpieczeństwa i jakości jazdy samochodem milionów ludzi? Dołącz do miejsca, gdzie cenimy nie tylko doświadczenie i kompetencje, ale także osobowość i indywidualne cechy każdego z pracowników. Dołącz do zespołu, w którym będziesz czuć się dobrze. Dołącz do Bosch w Mirkowie!

Poszukujemy profesjonalistów i studentów, którzy chcą rozwijać się w takich obszarach jak: Produkcja, Utrzymanie Ruchu, Logistyka, Jakość, R&D Automotive, Kontroling finansowy czy HR