Płatny Staż w Dziale Kontroli Jakości i Stanów Magazynowych

  • Piaseczno, mazowieckie pokaż mapę
  • Praktykant/Stażysta
  • 25.03.2019
  • Ważna jeszcze 1 dzień (do 24.04.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Jesteśmy firmą logistyczną należącą do międzynarodowej Grupy Logwin, której historia sięga 1877 roku. Sieć własnych biur, obsługa klientów w zakresie spedycji: morskiej, lotniczej, kolejowej oraz transportu drogowego, a także usługi logistyki kontraktowej czy e-commerce sprawia, że kompleksowo obsługujemy wiele znanych marek.

    Aktualnie do szeregów naszej firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

    Płatny Staż w Dziale Kontroli Jakości
    i Stanów Magazynowych
    Miejsce pracy: Piaseczno

    Zadania:

    • Kontrola stanów magazynowych,
    • Kontrola jakościowa produktów,
    • Rozpatrywanie reklamacji Klienta,
    • Analiza bieżących problemów jakościowych dotyczących procesów logistycznych,
    • Tworzenie raportów na potrzeby firmy,
    • Przygotowywanie dokumentacji procesowej.

    Wymagania:

    • Absolwent lub student ostatniego roku studiów na kierunku logistycznym
      lub zarządzania jakością,
    • Znajomość języka angielskiego (na poziomie komunikatywnym),
    • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne,
    • Bardzo dobra organizacja pracy,
    • Zaangażowanie w wykonywane czynności.

     Oferujemy:

    • Płatny 3-miesięczny staż z możliwością przedłużenia umowy i kontynuowania współpracy,
    • Zdobycie praktycznej wiedzy i wartościowego doświadczenia w branży logistycznej
      w zakresie kontroli jakości i stanów magazynowych,
    • Dostęp do zaawansowanych technologii i nowoczesnych procesów w międzynarodowej firmie.