Płatny Staż w Dziale Kontroli Jakości i Stanów Magazynowych

  • Nadarzyn (pow. pruszkowski), Warszawa, mazowieckie
  • Praktykant/Stażysta
  • 2017-09-13
  • Ważna jeszcze 20 dni (do 2017-10-13)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top

Jesteśmy firmą logistyczną należącą do międzynarodowej Grupy Logwin,
której historia sięga 1877 roku. Sieć własnych biur, obsługa klientów w zakresie spedycji: morskiej, lotniczej, kolejowej oraz transportu drogowego, a także usługi logistyki kontraktowej czy e-commerce sprawia, że kompleksowo obsługujemy wiele znanych marek.

Aktualnie do szeregów naszej firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

PŁATNY STAŻ W DZIALE KONTROLI JAKOŚCI I STANÓW MAGAZYNOWYCH
Miejsce pracy: Warszawa (okolice), Nadarzyn (pow. pruszkowski)

Zadania:

  • Kontrola stanów magazynowych;
  • Kontrola jakościowa produktów;
  • Rozpatrywanie reklamacji Klienta;
  • Analiza bieżących problemów jakościowych dotyczących procesów logistycznych;
  • Tworzenie raportów na potrzeby firmy;
  • Przygotowywanie dokumentacji procesowej.

Wymagania:

  • Absolwent lub student ostatniego roku studiów na kierunku logistycznym lub zarządzania jakością;
  • Znajomość języka angielskiego (na poziomie komunikatywnym);
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne;
  • Bardzo dobra organizacja pracy;
  • Podejście pro-biznesowe, zorientowanie na działanie i osiąganie wyznaczonych celów;
  • Zaangażowanie w wykonywane czynności.

Oferujemy:

  • Płatny 3-miesięczny staż z możliwością przedłużenia umowy i kontynuowania współpracy;
  • Zdobycie praktycznej wiedzy i wartościowego doświadczenia w branży logistycznej w zakresie kontroli jakości i stanów magazynowych;
  • Dostęp do zaawansowanych technologii i nowoczesnych procesów.

Administratorem danych jest Logwin Air+Ocean Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Piaseczno 05-500, ul Jana Pawła II 66 . Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się