Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Płatny Staż w Dziale Laboratorium Elektrycznym R&D lub Dziale Mechanicznym R&D

Valeo Lighting Systems

Europejska 50

Osiedle Niepodległości

Chrzanów

Twój zakres obowiązków

  • Dział Laboratorium:

  • Wykonywanie analiz układów elektronicznych oraz przygotowywanie raportów;

  • Przygotowywanie prototypów urządzeń pomiarowych oraz dokumentacji projektowej z nimi związanej;

  • Automatyzacja procesów pomiarowych;

  • Przeprowadzanie testów elektrycznych i tworzenie dokumentacji testowej.

  • Dział Mechaniczny:

  • Wsparcie dla inżynierów produktu i inżynierów mechaników;

  • Budowa i składanie prototypów, pomiary prototypów;

  • Modyfikacja lamp prototypowych, przygotowanie lamp i składanie stanowisk pomiarowych do pomiarów;

  • Tworzenie zamówień, obsługa dostawcow prototypowych, logistyka;

  • Druk 3D.

Nasze wymagania

  • Student/-ka min. 2 roku lub tegoroczny/-a absolwent/-ka studiów 1 lub 2 stopnia;

  • Preferowane kierunki techniczne (elektronika i telekomunikacja, automatyka i robotyka, elektronika, elektrotechnika lub pokrewne)

  • Dyspozycyjność minimum 3 dni w tygodniu (poniedziałek-piątek);

  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację;

  • Podstawowa znajomość układów elektronicznych - Laboratorium R&D;

  • Podstawy czytania schematów elektronicznych - Laboratorium R&D;

  • Znajomość Excel / Google Sheet;

To oferujemy

  • 12 - miesięczny płatny staż z umową o pracę już od pierwszego dnia zatrudnienia;

  • Comiesięczną premię za wyniki zespołowe, premię wakacyjną oraz świąteczną;

  • Dostęp do narzędzi stosowanych w globalnej organizacji nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie;

  • Ubezpieczenie na życie i zdrowie;

  • Prywatną opiekę medyczną w Medicover oraz Kafeterię benefitów (w tym m.in. kartę Multisport);

  • Bezpłatny parking oraz stołówkę na terenie zakładu;

  • Pomoc opiekuna stażu i szkolenia stanowiskowe;

  • Możliwość kontynuacji zatrudnienia w firmie po odbyciu stażu.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • program emerytalny

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • premia miesięczna

  • premia wakacyjna

  • kafeteria benefitów

  • program zakupu akcji Valeo

  • program doradztwa dla pracowników

  • opieka medyczna na terenie firmy

Grupa Valeo jest wiodącym dostawcą motoryzacyjnym i partnerem dla producentów samochodów na całym świecie. Grupa dostarcza i dystrybuuje części do samochodów i niezależnych operatorów rynku części zamiennych. Jako firma technologiczna projektujemy innowacyjne rozwiązania dla inteligentnej mobilności, ze szczególnym naciskiem na intuicyjną jazdę, ograniczenie emisji CO₂ i innych gazów cieplarnianych oraz promowanie rozwoju autonomicznej jazdy.

Zakład Produkcji Systemów Oświetlenia w Chrzanowie wytwarza lampy tylne i przednie do samochodów osobowych przy zastosowaniu zaawansowanych technologii metalizacji, montażu oraz wtrysku tworzyw sztucznych. Ponadto zakład posiada w pełni wyposażone laboratorium pomiarowe z unikatowym tunelem do badań fotometrycznych. W związku z rozwojem nowych projektów, w Chrzanowie zostało otwarte nowoczesne Centrum Rozwojowe, które skupiać się będzie na projektowaniu oraz produkcji innowacyjnych systemów oświetleniowych dedykowanych samochodom osobowym.

Przewiń do profilu firmy