Oferta pracy

Płatny Staż w Dziale Logistyki

Robert Bosch sp. z o.o. Oddział w Mirkowie

Wrocławska 43

Mirków (pow. wrocławski)

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie w prowadzeniu lub uczestniczeniu w projektach logistycznych dotyczących logistyki wejścia i wyjścia oraz przepływów wewnętrznych

  • Optymalizowanie procesów w zakresie logistyki wejścia i wyjścia oraz przepływów wewnętrznych

  • Rozwój standaryzacji pracy w obszarach magazynowych

  • Opracowanie i wdrażanie nowych rozwiązań, również w związku z nowymi projektami

  • Praca nad poprawą wskaźników produktywności dla obszaru logistyki wewnętrznej

  • Zarządzanie i usprawnianie procesów logistycznych

  • Wsparcie administracyjne dla Kierownika Pionu Logistyki

Nasze wymagania

  • Aktualny status studenta i wiek poniżej 26 lat

  • Dyspozycyjność do pracy 120h/mc

  • Znajomość języka angielskiego (min. B2)

  • Znajomość pakietu MS Office (Excel)

  • Dobra organizacja pracy

  • Umiejętności komunikacyjne

To oferujemy

  • Płatny staż w oparciu o umowę zlecenie

  • Elastyczny czas pracy (dostosujemy się do Twojego planu na studiach)

  • Dofinansowanie do posiłków w kantynie pracowniczej

  • Dofinansowanie do karty Multisport

  • Możliwość uczestniczenia w eventach pracowniczych

  • Benefity

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

Czy chcesz, aby Twoje pomysły kształtowały technologie, które zmieniają standardy życia? Zarówno w obszarze rozwiązań mobilnych, dóbr konsumpcyjnych, technologii przemysłowej, jak i dostarczania energii oraz technicznego wyposażenia budynków - z nami będziesz mieć wpływ na poprawę jakości życia na całym świecie. Witaj w Bosch.

Zarówno w obszarze rozwiązań mobilnych, dóbr konsumpcyjnych, technologii przemysłowej, jak i dostarczania energii oraz technicznego wyposażenia budynków, nieustannie dostarczamy efektywne rozwiązania na całym świecie. Nasz sukces definiujemy nie tylko wzrostem ekonomicznym, ale w szczególności poprawą jakości życia ludzi i zaangażowaniem w wartości bazujące na odpowiedzialności. Jest to możliwe dzięki ponad 410,000 zaangażowanym pracownikom na całym świecie, pionierom, którzy każdego dnia dokonują przełomów technicznych. Zastanawiasz się nad stworzeniem czegoś wartego zapamiętania?

Przewiń do profilu firmy