Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Płatny Staż w Dziale Logistyki

ONTEX POLSKA SP Z O O O firmie

ONTEX POLSKA SP Z O O

Przedsiębiorców 6

Radomsko

Twój zakres obowiązków

  • Opracowanie kart Produktów dla wyrobów gotowych

  • Opracowanie kart surowców

  • Przygotowanie dokumentacji z obszaru Łańcucha Dostaw

  • Archiwizacja dokumentów

  • Weryfikacja binów na magazynach

  • Uporządkowanie strefy blocked na magazynie surowców

  • Aktualizacja danych w programie SAP

  • Zbieranie danych i praca na arkuszach kalkulacyjnych Excel

  • Poprawienie i uzupełnienie listy dostawców i krajów ich pochodzenia

  • Uzupełnienie o nazwy robocze wszystkich indeksów w języku polskim

Nasze wymagania

  • Znajomość Excel - warunek konieczny,

  • Dobrze rozwinięte umiejętności analityczne

  • Dobra organizacja czasu pracy

  • Samodzielność, przedsiębiorczość, otwartość

  • Komunikatywna znajomość angielskiego w mowie i piśmie

  • Znajomość SAP - mile widziana

To oferujemy

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia i uczestniczenia w rozruchu nowoczesnego zakładu produkcyjnego

  • Umowę o staż na okres 6 miesięcy

  • Pracę w międzynarodowym środowisku, w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Bardzo dobrą atmosferę i komfortowe warunki pracy

Ontex jest wiodącym międzynarodowym producentem środków higieny osobistej dla niemowląt, kobiet oraz dla dorosłych. Prowadzimy dystrybucję w ponad 110 krajach za pośrednictwem wiodących sprzedawców detalicznych, a także pod naszymi markami własnymi. Grupa Ontex zatrudnia ponad 11 000 pracowników na całym świecie. W Polsce spółka posiada 2 lokalizacje Zakład Produkcyjny w Radomsku oraz Biuro Sprzedażowe w Warszawie.

Przewiń do profilu firmy