Ta oferta pracy jest nieaktualna od 69 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Płatny staż w dziale logistyki

  • Tczew, pomorskie pokaż mapę
  • Praktykant/Stażysta
  • 19.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Lokalizacja: Tczew
    Program stażowy stworzony został z myślą o studentach i absolwentach zorientowanych na zdobywanie doświadczenia oraz rozwój zawodowy.

    Osoba na stanowisku stażysty w dziale logistyki będzie odpowiedzialna za bieżące wsparcie działu logistyki w codziennych zadaniach.

    Główne obowiązki na stanowisku:

    • Dystrybucja i kontrola dziennych i miesięcznych planów produkcyjnych zgodnych z zamówieniami klientów.
    • Analizowanie i potwierdzanie zmian w harmonogramach klientów.
    • Zapewnienie zgodności z wymaganiami prawnymi w zakresie importu i eksportu.
    • Kontakt z produkcją oraz z dostawcami w zakresie bieżących tematów.
    • Zbieranie, analizowanie danych dotyczących cła, transportu, odpraw celnych.
    • Inwentaryzacja cykliczna i raportowanie produkcji.
    • Przygotowywanie raportów, zestawień oraz analiz ilościowych.
    • Aktywny udział w zespołach pracujących nad ciągłym doskonaleniem procesów.
    • Realizowanie projektów oszczędnościowych.
    • Inne zadania bieżące związane z działaniami logistyki.

    Wymagania:

    • Student studiów dziennych lub zaocznych II-go stopnia lub absolwent do 12 miesięcy od absolutorium.
    • Preferowane kierunki: logistyka, handel międzynarodowy, zarządzanie produkcją.
    • Bardzo dobra obsługa programów Ms Office, w szczególności Excel.
    • Komunikacja w języku angielskim na poziomie dobrym.
    • Dostępność min 4 dni w tygodniu.
    • Doświadczenie w dziale logistyki będzie dodatkowym atutem.
    Oferujemy:
    • Roczne doświadczenie – umowa zlecenie na okres 12 miesięcy.
    • Wynagrodzenie za pracę - płatny staż w międzynarodowej firmie o globalnym zasięgu.
    • Rozwój – praca z najlepszymi specjalistami uzupełniana szkoleniami.
    • Naukę przez praktykę - pytaj, popełniaj błędy i naprawiaj pod okiem najlepszych.
    • Kulturę i wartości – w Eaton nasze wartości i kultura definiują to kim jesteśmy.
    • Najnowsze technologie -  dostęp do nowoczesnych systemów i narzędzi.
    • Wspaniałe środowisko pracy – bezpieczeństwo i etyka są dla nas bardzo istotne, jesteśmy w dziesiątce najbardziej etycznych firm na świecie.

    Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV oraz listu motywacyjnego
    za pomocą przycisku "Aplikuj".

    O Eaton:

    Eaton Corporation jest producentem szerokiej gamy produktów z branż zarządzania energią (automotive, trucks, hydraulics, aerospace, electric). Posiadamy ponad stuletnie doświadczenie i jesteśmy globalnym liderem w dziedzinie produktów i usług związanych z systemami kontroli i dystrybucji mocy, zasilaniem awaryjnym oraz automatyką przemysłową; komponentów hydraulicznych; paliwa lotniczego; systemów hydraulicznych i pneumatycznych wojskowego i cywilnego zastosowania; a także systemów zwiększających osiągi, ekonomiczne zużycie paliwa i bezpieczeństwo w samochodach osobowych i ciężarówkach. W 2012 roku Eaton połączył się z Cooper Industries. Obecnie zatrudniamy około 100.000 osób i sprzedajemy produkty w ponad 175 krajach. W Polsce Eaton obecny jest od 1997 roku. Nasze zakłady produkujące części do samochodów osobowych i ciężarowych zlokalizowane są w Bielsku-Białej i Tczewie, w Gdańsku natomiast znajduje się główne biuro sprzedaży komponentów kontroli i dystrybucji energii elektrycznej. Więcej informacji na stronie www.eaton.com

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)".