Logo Pracuj.pl

Płatny staż w dziale Logistyki

Hitachi Astemo Poland Sp. z o.o.O firmie

Hitachi Astemo Poland Sp. z o.o.

Bierutowska 91

Psie Pole

Wrocław

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie bieżącej pracy działu w procesach planowania produkcji i zapewnienie dostaw wyrobów gotowych do klientów
  • Monitorowanie wskaźników działu
  • Sporządzanie analiz i raportów na potrzeby działu
  • Sporządzanie prezentacji
  • w przygotowaniu raportów/ analiz/ wskaźników

Nasze wymagania

  • Aktywny status studenta studiów zaocznych (preferowane kierunki: Logistyka, Ekonomia)
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym (w mowie i piśmie)
  • Bardzo dobra znajomość MS Office (głównie Excel)
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne
  • Dyspozycyjność, zdolności komunikacyjne

To oferujemy

  • Możliwość zdobycia cennych doświadczeń w międzynarodowym środowisku w branży automatowe
  • Możliwości zdobycia wiedzy praktycznej dotyczącej pracy w systemie SAP
  • Dofinansowanie karty multisport
  • Dofinansowanie posiłków w zakładowej kantynie

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • spotkania integracyjne
  • parking dla pracowników
  • pikniki rodzinne

Informacje o firmie

W Hitachi Astemo Harmonia, Szczerość i Pionierski Duch to wartości praktykowane - szanujemy się nawzajem, nigdy nie rezygnujemy z odpowiedzialności i pracujemy kreatywnie, aby wypełnić naszą misję. Nasi ludzie mają ekscytujące możliwości rozwoju w prawdziwie międzynarodowym biznesie, w którym są dumni z bycia częścią innowacyjnego zespołu. Cenimy różnorodność i integrację dzięki którym budujemy przyjazne środowisko pracy, sprzyjające wykorzystaniu naszego pełnego potencjału. Wierzymy, że da nam to siłę do wprowadzania wielkich innowacji, w celu tworzenia nowych wartości dla ludzi, pojazdów i społeczeństwa oraz do uwolnienia naszego pełnego potencjału, aby stać się światowym liderem we wszystkim, co robimy.

www.hitachiastemo.com

Czy jesteś gotowy, aby budować z nami przyszłość przemysłu motoryzacyjnego?

Hitachi Astemo Poland Sp. z o. o jest częścią Hitachi Astemo, która koncentruje się na wiodących na świecie zaawansowanych rozwiązaniach w zakresie mobilności w dziedzinie elektryfikacji, autonomicznej jazdy i łączności, aby pomóc zmniejszyć szkody dla środowiska, zmniejszyć liczbę wypadków drogowych i poprawić komfort. Razem przyczyniamy się do zrównoważonego społeczeństwa i poprawy jakości życia, dostarczając rozwiązania mobilne, które satysfakcjonują naszych klientów i stanowią przyszły rdzeń systemów motoryzacyjnych i motocyklowych. Dzięki Naszym pracownikom możemy osiągać te cele i jesteśmy dumni z tego, że jesteśmy pracodawcą oferującym równe szanse.

Nasza dywizja Brake Business Unit jest jednym z największych na świecie producentów samochodowych układów hamulcowych. Nasze produkty - hamulce tarczowe, bębnowe, elektromechaniczne hamulce postojowe i wirniki - dedykowane są do samochodów osobowych, lekkich pojazdów użytkowych i dwukołowych poprzez producentów oryginalnego wyposażenia oraz kanały dystrybucji na rynku wtórnym. Mamy globalny zasięg, prowadząc działalność w Europie, Azji, Afryce Południowej, Ameryce Północnej i Południowej.

Płatny staż w dziale Logistyki, Bierutowska 91, Psie Pole, Wrocław