Płatny Staż w Dziale Logistyki

  • Wojkowice (pow. wrocławski), Wrocław, dolnośląskie
  • Praktykant/Stażysta
  • 07.12.2018
  • Ważna jeszcze 26 dni (do 06.01.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Jesteśmy firmą logistyczną należącą do międzynarodowej Grupy Logwin, której historia sięga 1877 roku. Sieć własnych biur, obsługa klientów w zakresie spedycji: morskiej, lotniczej, kolejowej oraz transportu drogowego, a także usługi logistyki kontraktowej czy e-commerce sprawia, że kompleksowo obsługujemy wiele znanych marek.

    Aktualnie do szeregów naszej firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Wrocław (okolice), Wojkowice (pow. wrocławski)

    Zadania:

    • Aktywny udział w organizacji i administracji przesyłek wychodzących / przychodzących oraz składowania towaru w magazynie,
    • Rozwiązywanie bieżących problemów związanych z działaniem magazynu i obsługą klienta,
    • Tworzenie raportów na potrzeby firmy,
    • Przygotowywanie dokumentacji, procedur oraz instrukcji do operacji logistycznych.

    Oczekiwania:

    • Absolwent lub student ostatniego roku studiów o kierunkach logistycznych, technicznych,
    • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
    • Zainteresowanie zdobywaniem doświadczenia zawodowego w zakresie operacji logistycznych,
    • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne,
    • Podejście pro-biznesowe, zorientowanie na działanie i osiąganie wyznaczonych celów,
    • Zaangażowanie w wykonywane zadania.

    Oferujemy:

    • Płatny 3-miesięczny staż z możliwością nawiązania dalszej współpracy,
    • Zdobycie praktycznej wiedzy „know-how” i wartościowego doświadczenia od specjalistów z branży TSL,
    • Interesujące zadania w towarzystwie młodego, miłego zespołu, w międzynarodowym środowisku.