Płatny staż w Dziale Marketingu Termotechniki

  • Warszawa, mazowieckie
  • Praktykant/Stażysta
  • 2018-11-27
  • Ważna jeszcze 9 dni (do 2018-12-27)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Location: Warszawa

    Czy chcesz, aby Twoje pomysły kształtowały technologie, które zmieniają standardy życia? Zarówno w obszarze rozwiązań mobilnych, dóbr konsumpcyjnych, technologii przemysłowej, jak i dostarczania energii oraz technicznego wyposażenia budynków - z nami będziesz mieć wpływ na poprawę jakości życia na całym świecie. Witaj w Bosch.

    Zarówno w obszarze elastycznego czasu pracy jak i nowoczesnego środowiska pracy, oferujemy swoim pracownikom dużo przestrzeni na kreatywność. Wierzymy, że otwarty umysł to źródło pomysłów na produkty, które zwiększają komfort życia ludzi. Dołącz do nas!

    Twój udział w tworzeniu innowacji:
    • Wsparcie działań marketingowych (marketing komunikacyjny lub marketing produktu)
    • Przygotowanie materiałów promocyjnych/materiałów drukowanych
    • Wsparcie operacyjne i administracyjne produkcji materiałów marketingowych
    • Tworzenie prezentacji i tłumaczeń produktowych
    • Aktualizacja baz danych, przygotowywanie analiz
    Czym się wyróżniasz:
    • Student/studentka studiów (preferowany kierunek techniczny) chcący/ca zdobyć doświadczenie w dziedzinie termotechniki
    • Dyspozycyjność minimum 35h w tygodniu,
    • Dobra znajomość Ms Office (Excel, Power Point)
    • Łatwość nawiązywania kontaktu
    • Skrupulatność, dokładność, dobra organizacja pracy
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym,
    Benefity:
    • Płatny staż, minimum 6 miesięcy
    • Elastyczny czas pracy (dostosujemy się do Twojego planu na studiach)
    • Dofinansowanie do posiłków
    • Interesujące zadania, szerokie możliwości rozwoju
    • Dynamiczne, międzynarodowe środowisko i przyjazna atmosfera pracy
    bottom