Ta oferta pracy jest nieaktualna od 274 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Płatny Staż w Dziale Personalnym

  • Oława, dolnośląskie pokaż mapę
  • Praktykant/Stażysta
  • 16.02.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Istniejemy po to, aby poprawiać jakość życia poprzez dostarczenie najlepszych rozwiązań w zakresie higieny i ochrony zdrowia.

    Essity to wiodącą globalna firma zajmująca się higieną i ochroną zdrowia, która opracowuje produkuje i sprzedaje środki ochrony osobistej (produkty higieniczne dla dzieci, kobiet, osób z problemem nietrzymania moczu i artykuły medyczne), oraz produkty i usługi w zakresie higieny dla sektora prywatnego i profesjonalnego. Produkty Essity są sprzedawane w około 150 krajach, a firma zatrudnia 48,000 pracowników na całym świecie. Wcześniej Essity była częścią Grupy SCA.

    Więcej informacji na www.essity.com.

    Lokalizacja: Oława

    Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wsparcie działu personalnego w zakresie realizacji polityki personalnej.

    Jakie będą Twoje zadania?

    • Wsparcie w prowadzeniu dokumentacji personalnej (tworzenie akt osobowych
      pracowników, weryfikacja poprawności dokumentów,archiwizacja, itp.)
    • Zapewnienie sprawnej komunikacji z kandydatami i pracownikami firmy
    • Wsparcie w zarządzaniu benefitami
    • Aktualizacja baz danych
    • Wsparcie w bieżących zadaniach działu personalnego

    Nasze oczekiwania:

    • Wykształcenie min. średnie (mile widziany student IV – V roku lub absolwent)
    • Dobra znajomość pakietu MsOffice
    • Dobra znajomość języka angielskiego
    • Odpowiedzialność, dobra organizacja czasu pracy
    • Aktywna postawa wobec postawionych wyzwań połączona z dokładnością i skrupulatnością w ich wykonywaniu
    • Chęć rozwoju w obszarze administracji personalnej
    • Dostępność 5 dni w tygodniu, w godzinach 8-16
    • Mile widziane doświadczenie w prowadzeniu dokumentacji personalnej

    Oferujemy:

    Płatny staż min. 10 tyg. do 1 roku

    Możliwość rozwoju w organizacji
    Staż od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16
    Samodzielne, odpowiedzialne zadania przy boku doświadczonych specjalistów z branży
    Pracę w dynamicznym zespole, ceniącym dobre relacje oparte na współpracy i zaufaniu

    APLIKUJ przesyłając swoje CV za pomocą przycisku Aplikuj, w tytule wpisując „Staż w Dziale Personalnym”

    Na CV prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2015 r. poz. 2135 t.j.), wyrażam zgodę firmie Essity Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławska 435a 02-801 Warszawa oraz fimie Essity Operations Poland Sp. z o.o. ul. 3 Maja 30a, 55-200 Oława na: przetwarzanie moich dobrowolnie podanych danych osobowych, zawartych w mojej aplikacji, w celu prowadzenia i administrowania procesem rekrutacji , a także na powierzenie przetwarzania moich danych osobowych osobom prowadzącym proces rekrutacji zatrudnionym w innych spółkach Essity, w tym w kraju trzecim - Rosji. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o prawie dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, celu zbierania danych oraz dobrowolności podania danych.”